Iwona Węgrowska poroniła
fot. Instagram

Iwona Węgrowska marzyła o tej ciąży. „Niestety, serduszko przestało bić”

Iwona Węgrowska jeszcze niedawno z radością ogłaszała kolejną ciążę, teraz nie może się pozbierać po poronieniu.
Magdalena Drab
Iwona Węgrowska poroniła
fot. Instagram
Iwona Węgrowska bardzo wyczekiwała drugiego dziecka. Jeszcze w sierpniu z dumą ogłosiła ciążę, o którą długo się starała i którą poprzedziły aż trzy poronienia. Niestety, tym razem również się nie udało: Węgrowska poinformowała fanów, że serce jej dziecka przestało bić.

Iwona Węgrowska poroniła

Zrozpaczona Węgrowska dodała bardzo smutny wpis na Instagramie, w którym podzieliła się smutną wiadomością: kilka dni temu serduszko jej nienarodzonego dziecka przestało bić. „Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem....teraz i tak nie ma to już znaczenia😭 Kiedy usłyszałam serduszko ❤byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić” − napisała.

Bardzo współczujemy, tym bardziej że piosenkarka już kilka razy straciła ciążę i teraz z tak wielką nadzieją czekała na drugiego maluszka. Mamy nadzieję, że w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie najbliższych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak wyglądał koniec lipca. Ogromna radość !!!!!! Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem....teraz i tak nie ma to już znaczenia😭 Kiedy usłyszałam serduszko ❤byłam pewna, że nic złego się juz nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną . Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić🖤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie moge się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko co moge powiedzieć teraz🖤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Post udostępniony przez Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Nie lecząc zębów możesz doprowadzić do przedwczesnego porodu
Częste podjadanie oraz wymioty występujące we wczesnej fazie ciąży niszczą szkliwo zębów i powodują próchnicę. Zaniechanie wizyty u dentysty przez kobietę ciężarną może doprowadzić do zakażenia, co skutkuje poronieniem lub przedwczesnym porodem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy