Iwona Wegrowska znowu będzie mamą
fot. instagram/wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska przeszła trzy poronienia, ale znowu będzie mamą: „Marzyłam o tej ciąży”

Iwona Węgrowska pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży. „Dzieci to dar od Boga" - napisała na Instagramie.
Joanna  Biegaj
Iwona Wegrowska znowu będzie mamą
fot. instagram/wegrowska_oficjalnie
Iwona Węgrowska pochwaliła się, że zostanie mamą. Będzie to drugie dziecko wokalistki, a więc maluszek, który przyjdzie na świat, będzie miał rodzeństwo!

Druga ciąża Węgrowskiej

Już niedużo, bo jedynie kilka miesięcy, dzieli wokalistkę od powitania na świecie swojego drugiego dziecka. Iwona zdradziła również, który to miesiąc ciąży: „Drugi miesiąc. Marzyłam o tej ciąży bardzo". Opisała we wzruszających słowach, jak bardzo cieszy się, że będzie jej dane znowu zostać mamą i jak bardzo kocha ojca swojego dziecka:

„Kiedy tak bardzo sie starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się. Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpusciła, zajełam się pracą ,tym co kocham najbardziej to stał się cud! Poprostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny
W pierwszym momencie byłam w szoku.
Kochanie mamy to! krzyczalam,że jestem w ciaży!
Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście.
Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą poraz drugi ? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, nikt inny".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ewakaczanowska.makeup /stylizacja/ Ewcia moja szalona wariatko😉🤗malować się u Ciebie ,to wielki zaszczyt. Jesteś najlepsza😊💪 @burza_lokow Stella dziękuję za włosy. Ciężko mi będzie sie z nimi rozstać. Parę osób w kraju robi takie cudo😊. Z całą pewnością Stella robisz to na światowym poziomie😊. A teraz pare słów na temat mojego stanu😊. Kiedy tak bardzo sie starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się🤨😞Przeszłam trzy poronienia🙄😭. Kiedy moja głowa zupełnie odpusciła,zajełam się pracą ,tym co kocham najbardziej 😍🤗 to stał się cud! Poprostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny🤗 W pierwszym momencie byłam w szoku😉. Kochanie mamy to🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙊🙊🙊🙊krzyczalam,że jestem w ciaży! Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście. Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą poraz drugi ? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, nikt inny😉. Chciałabym pracować do końca. Przede mną premiera drugiego singla ,,Niebo Damy ". W listopadzie trzeci utwor,, Spokój ". Będzie się działo. Muzycznie teraz Was zaskoczę 😊. Serdecznie chciałabym podziękować wszystkim mediom za wsparcie 🤗 Ale to wszystkim! Bez Was mnie nie ma😉 Dziękuję @zajcewowicz za to,że mogłam liczyć na podanie tak waznej dla mnie informacji jako pierwszy @pudelek_pl . Łukasz dziękuję😊 i całej Twojej redakcji😊🤗 Trzymajcie kciuki teraz Moi Drodzy i bądźcie ze mną muzycznie. To dla mnie bardzo Ważne. Potrzebuję śpiewać, by żyć. To moja ogromna pasja. Dziękuję 🤗

Post udostępniony przez Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie)

Redakcja poleca: 6 rzeczy, które się zmienią, bo... masz już dziecko [WIDEO]
Wydaje ci się, że jak tylko urodzisz wszystko wróci do normy? Błąd! Zobacz, co zmieni się w twoim życiu na najbliższe kilka lat. Zobacz, czy tego się spodziewasz?

Jak się czuje przyszła mama?

Iwona Wegrowska zdradziła, jak się teraz czuje: „Trochę dziś gorzej się czuję, ale trzymajcie kciuki. Boli mnie brzuch, bo to wczesna ciąża, ale jestem dobrej myśli. Ale tak samo jest jak z Lilii. Jestem na podtrzymaniu”.

W sieci wokalistka zamieściła urocze zdjęcia, gdzie widać już nieco zaokrąglony brzuszek. Przyszła mama wygląda promiennie!

Źródło: plotek.pl/Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy