Izabela Zwierzyńska z gołym brzuchem po porodzie
fot. Instagram/izabelazwierzynska

Odważnie! Izabela Zwierzyńska pokazała goły brzuch niecałe 3 tygodnie po porodzie

Myślicie, że jest idealnie płaski?
Milena Oszczepalińska
Izabela Zwierzyńska z gołym brzuchem po porodzie
fot. Instagram/izabelazwierzynska

Izabela Zwierzyńska należy do osób, które nie wstydzą się swojego ciała. W ciąży bardzo chętnie dzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami z coraz większym brzuszkiem, nieraz również odkrytym, a teraz, kiedy jej syn ma nieco ponad 2 tygodnie, bez skrępowania pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. Czy aktorka ma się czego powstydzić?


Zgłoś się do testowania i zdobądź 1 z 200 opakowań Enfamil Premium 3!

Jak wygląda brzuch Izabeli Zwierzyńskiej niecałe 3 tygodnie po porodzie?

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym nieco prowokacyjnie odsłania pociążowy brzuch. Choć pozuje do zdjęcia z synem, całą uwagę przyciąga rozchylona na brzuchu koszula. Czy gwiazda „Barw szczęścia” wróciła już do formy po porodzie? Zobaczcie:

Wspomnieniem po niedawnym porodzie pozostaje widoczna wciąż wzdłuż brzucha czarna kresa, zwana linea negrą. Poza tym aktorka prezentuje się naprawdę dobrze. A co najważniejsze, z jej oczu bije szczęście. Nic dziwnego, że pod zdjęciem otrzymała mnóstwo gratulacji i komplementów.
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.

Izabela Zwierzyńska nie wstydzi się swojego ciała po ciąży

Aktorka choć nie ma tak płaskiego brzucha, jakim chwaliła się Natalia Siwiec po porodzie, wcale się tym nie przejmuje. W ramionach trzyma największe szczęście – maleńkiego synka, czego trzeba więcej? Zresztą aktorka nie była jakoś przesadnie chuda i przed ciążą, więc pewnie nieco więcej ciała na brzuchu wcale jej nie przeszkadza. Poza tym wygląda naprawdę estetycznie, naturalnie. A wam się podoba?


Zobacz też: Ciężarna Weronika Rosati pozowała nago do aktu

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy