Izabela Zwierzyńska urodziła syna
fot. Instagram/izabelazwierzynska

Izabela Zwierzyńska z "Barw szczęścia" urodziła!

Aktorka w sobotę została mamą. Jak ma na imię jej syn?
Milena Oszczepalińska
Izabela Zwierzyńska urodziła syna
fot. Instagram/izabelazwierzynska
Izabela Zwierzyńska od kilku lat grająca Iwonę w serialu „Barwy szczęścia” właśnie poznała prawdopodobnie całą paletę barw tego uczucia, bo jak podaje serwis Party.pl, w minioną sobotę została mamą. Na świat przyszedł jej wyczekiwany syn. Jesteście ciekawi, jakie imię dla niego wybrała?

Izabela Zwierzyńska urodziła syna

Gdy aktorka powitała syna na świecie, przyznała: „Jestem dumna, wzruszona i szczęśliwa”. Chłopiec urodził się w sobotę, 7 października w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie. Jest zdrowy i silny, otrzymał 10 punktów w skali Apgar, waży 3400 g i mierzy 54 cm.

Izabela Zwierzyńska zdradziła już będąc w ciąży, że da synowi na imię Franciszek. Ostatnimi czasy to niezwykle popularne imię dla chłopców, ale trzeba przyznać, że powrót do tradycyjnych, polskich imion jest dobrym trendem. Nam się podoba!
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Izabela Zwierzyńska przygotowała kącik dla syna

Aktorka bardzo cieszyła się ciążą, lubiła fotografować się z brzuszkiem, chętnie pokazywała też na Instagramie zdjęcia wyprawki dla dziecka. Pochwaliła się nawet kącikiem, jaki urządziła dla syna, zaznaczając przy tym, że to „strefa tymczasowa”. Wiadomo, niemowlaki rosną bardzo szybko i co kilka miesięcy trzeba im przeorganizowywać przestrzeń, aż w końcu przychodzi czas na własny pokój po brzegi wypełniony zabawkami… Pewnie też to znacie.

Tak wygląda obecnie przestrzeń małego Frania:
 

A tak Izabela Zwierzyńska prezentowała się w ciąży:

 
Zobacz też: Magdalena Lamparska została mamą

Źródło: Party.pl, Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy