Joanna i Jacek Kurscy zostaną rodzicami
fot. Instagram/j.gruca

Jacek Kurski znowu ZOSTANIE TATĄ! Znamy płeć dziecka!

Prezes TVP i jego małżonka już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Znajomi mówią, że Kurski bardzo dba o żonę.
Aleksandra Zaborowska
Joanna i Jacek Kurscy zostaną rodzicami
fot. Instagram/j.gruca
Wyraźnie zaokrąglony brzuch Joanny Kurskiej (wcześniej Klimek) dał się dostrzec podczas jednej z niedzielnych mszy w warszawskim kościele. Doniesienia te potwierdzili znajomi z otoczenia małżeństwa Kurskich.

Kurscy zostaną rodzicami

„Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba (…) Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza” – mówią informatorzy Faktu.

Według informacji podanych przez redakcję Faktu, dziecko ma przyjść na świat już wiosną, a zgodnie z doniesieniami Super-Expressu - ma to być dziewczynka. Zarówno Joanna, jak i Jacek wychowują już dzieci z poprzednich związków, jednak wyczekiwany maluch będzie ich pierwszym wspólnym dzieckiem. Kurski ma już trójkę dzieci, a jego obecna żona – jedno.

Prezes TVP i była dziennikarka pobrali się zaledwie kilka miesięcy temu, w lipcu 2020 roku. Na ceremonii w Sanktuarium w Łagiewnikach obecnych było wielu polityków rządu, m.in. Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro czy Ryszard Terlecki.
 
Źródło: Fakt

Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy