Anna Lewandowska z Klarą w wózku
fot. screen/facebook.com/healthyplanbyann

Anna Lewandowska narzeka na uroki macierzyństwa? Fanki od razu odpowiadają!

Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami tym, że macierzyństwo bywa trudne. Także fizycznie. Posypała się lawina komentarzy. Co piszą do żony Roberta Lewandowskiego inne mamy?
Weronika Zagojska
Anna Lewandowska z Klarą w wózku
fot. screen/facebook.com/healthyplanbyann
To zdjęcie jest zupełnie inne od tych, do których Anna Lewandowska zdążyła nas już przyzwyczaić. Bez makijażu, bez fryzury, bez specjalnych stylizacji dla mamy i niesamowicie modnych sukienek dla córeczki. Zwyczajnie, domowo, tak jak każda z nas. Po co publikować w sieci takie zdjęcia i dlaczego to dobrze, że znane mamy pokazują się w takich naturalnych odsłonach?
 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Klarą w ramionach i podpisała tymi słowami:
"Oj TAK! Dzisiaj podwójną kawę poproszę! ☕️☕️ Uroki bycia mamą 🙈 katarek, ząbki, nieprzespana noc tulimy się ❤️ Znacie to mamuśki, prawda?"

Na zdjęciu rzeczywiście wygląda na niewyspaną, bo mała Klara ząbkuje i ciągle się budzi, ale jednocześnie widać, że cieszy ją bycie mamą i chce dodać otuchy innym matkom. Pod zdjęciem lawinowo posypały się komentarze. Co pisano najczęściej?
  • "My mamy Aniu podobny okres teraz, ale matki polki dadzą radę :)
  • "Bardzo sympatyczne, ciepłe spojrzenie. Widać, że Klara uskrzydla!" 
  • "Na szczęście matka natura dorobiła dzieckom przystawkę pt. Zapach Twojego Dziecka, która pozwala przetrwać rodzicom trudne chwile☺"
  • "U nas dokładnie tak samo :( katar kaszel zęby... Do tego drugi starszy z biegunką.. uroki bycia Mamą ❤" 
Mamy najczęściej wspierały Anię w tych trudnych chwilach i pisały, że właśnie przechodzą przez to samo lub że mają już to za sobą. Że to minie lub że... taki już nasz los matek i może to potrwać nawet do osiemnastki. Część z nich podawała nazwę konkretnych leków uśmierzających ból na ząbkowanie.
Uwaga! Tu należy być bardzo ostrożnym i zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek leku. Zwłaszcza, że wiele dostępnych na rynku preparatów zawiera, np. lidokainę, która może podrażniać żołądek dziecka.
Oczywiście, jak to zwykle bywa przy takiej okazji, nie obyło się bez kilku uszczypliwości typu:
  • "Nie... tylko Ty jesteś taka zajebista."
  • "Taka ciężka noc a rzęsy już umalowane? Podziwiam 😁
Na szczęście było ich tak mało, że nie ma o czym wspominać.
[Dla niewtajemniczonych warto od razu dodać, że rzęsy można sobie dokleić i nie trzeba się rano malować, by tak ładnie wyglądać ;). ]
Ale nam się spodobały szczególnie dwa wpisy, które są warte uwagi:
  • "Halo. Tatusie też to znają. Ja poznaję od prawie 7 miesięcy 😁 "
  • "A dzisiaj w nocy zastanawiałam się czy Anna Lewandowska ma nianię od zadań specjalnych typu nieprzespane noce... :) Widzę, że obie nie mamy. 😉"
Jeśli zastanawiacie się, czy Anna Lewandowska ma nianię do zadań specjalnych, to już wiecie - wszystkie mamy przechodzą przez podobne etapy w życiu dziecka. Wszystkie poznajemy uroki macierzyństwa, które oprócz dawania niesamowitej radości i wszechogarniającej miłości, bywa dla nas momentami bardzo samotnym doświadczeniem. I wyczerpującym nie tylko emocjonalnie, ale i fizycznie. Warto wiedzieć, że wokół jest krąg przyjaznych matek. I ojców. Ojców też! Nawet jeśli trafi się kilkoro mniej sympatycznych i niezbyt przyjaźnie nastawionych do świata ludzi, warto wiedzieć, że tych dobrych i życzliwych jest więcej.

Ciekawe, czy Robert wstaje do ząbkującej Klary? ;) Czy tylko mama?

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.
Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy