Jak być dobrą żoną w sypialniJak być dobrą żoną w sypialni
fot. Adobe Stock

Jak być dobrą żoną w sypialni? Radio Maryja radzi, by GODZIĆ SIĘ NA WSZYSTKO. Skandal!

Podczas jednej z audycji w Radiu Maryja został poruszony temat tego, jak powinno wyglądać współżycie małżeńskie. Wyciągnięte wnioski są bardzo kontrowersyjne i najzwyczajniej... smutne.
Joanna  Biegaj
Jak być dobrą żoną w sypialniJak być dobrą żoną w sypialni
fot. Adobe Stock
W audycji prowadzonej przez Lecha Polakiewicza, której uczestnikami byli ksiądz Marcin Różański oraz Danuta i Piotr Sobol, możemy dowiedzieć się „jak być dobrą żoną w sypialni”. Poruszony został temat obowiązków małżeńskich, Wypowiedzi uczestników są jednak skandaliczne, a dodatkowo przemoc domowa zostaje ukazana jako zjawisko normalne, a nawet „dar od Boga”. Audycja została wyemitowana w 2018 roku, jednak została przypomniana w mediach i wzbudziła – słusznie! – ogromne kontrowersje.

Wypowiedzi uczestników audycji

Wnioski płynące z audycji są także takie, że kobieta powinna być uległa, a swojego męża nie traktować jak agresora (nawet, jeśli nim jest!). Oto niektóre z wypowiedzi uczestników audycji:

„Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego (...)”.

„Jeżeli w czasie współżycia seksualnego jedno z małżonków nie chce współżyć seksualnie, ale widać, że jest jakaś potrzeba z drugiej strony, to także jakaś forma ofiarowania siebie, dawania z siebie życia”.

„Jeżeli wyeliminujemy doświadczenie krzyża, czyli cierpienia, to dojdzie do czegoś takiego, że tylko kiedy mam ochotę, to współżyję, a jak nie mam ochoty, to nie współżyję. I wtedy może być bardzo poważny problem”.

„Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie (…), bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę”.

„Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy”.

„Zakładam życie w trójkącie – Pan Bóg, mój mąż i ja. Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni, Duch Święty z niej nie wychodzi”.

„Ważne, żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie”.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy