GRY
 
 

Jakie chusteczki nawilżane wybrać?

Nie wiesz, jakie chusteczki nawilżane wybrać? Dowiedz się, na jaki produkt postawiły mamy z Babyonline.pl.

Velvet Baby
fot. materiały prasowe
Chusteczki nawilżane chyba już na dobre zagościły w torbach młodych mam. Są idealnym rozwiązanie, nie tylko w podróży, lecz także w domu, np. podczas zmiany pieluszki dziecka, codziennej pielęgnacji czy jako „pierwsza pomoc”, gdy maluch się czymś ubrudzi. Jak wybrać te najlepsze i najdelikatniejsze chusteczki dla dziecka? Mamy z Babyonline.pl postanowiły pomóc wam w tym wyborze i specjalnie dla was przetestowały chusteczki nawilżane Velvet Baby. Sprawdź, co o nich sądzą.

Mamy o chusteczkach Velvet Baby

Przy wyborze produktów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą dziecka, najważniejsze jest to, żeby nie podrażniały. W tym wypadku Velvet Baby zdaje egzamin na piątkę z plusem – 99% mam przyznaje, że po użyciu testowanych chusteczek na skórze ich pociech nie pojawiły się żadne podrażnienia. A co mamy najbardziej cenią w chusteczkach Velvet Baby poza tym, że są miękkie i delikatne dla skóry? Przede wszystkim to, że bez zarzutu spełniają swoją funkcję, a więc skutecznie oczyszczają, a do tego są chłonne i wytrzymałe. Ponadto z opinii mam wynika, że chusteczki Velvet Baby doskonale pielęgnują skórę dziecka i pozostawiają ją nawilżoną i miłą w dotyku. Dużym atutem chusteczek nawilżanych Velvet Baby jest też skład – aż 98% mam jest z niego zadowolonych, ponieważ nie ma w nim zbędnych i drażniących skórę dziecka substancji. 83% testujących mam uważa też, że chusteczki Velvet Baby są zdecydowanie lepsze od chusteczek, której używały do tej pory. Testowane produkty spełniły oczekiwania aż 97% mam, nic więc dziwnego, że nasze testerki planują używać ich również po zakończeniu testów oraz z czystym sumieniem polecają je innym rodzicom. Nie wierzycie? Przeczytajcie ich opinie:
  • Byłam pozytywnie zaskoczona tymi chusteczkami. Mój maluszek często miewa podrażnienia, więc podeszłam do testów z delikatną obawą. Jednak po kilku dniowym używaniu muszę przyznać, że chusteczki okazały się rewelacyjne. Są odpowiednio nawilżone, dzięki temu oczyszczenie skóry dziecka nie stanowi żadnego problemu. Posiadają delikatny i subtelny zapach, który nie jest zbyt mocny, ale mimo wszystko uprzyjemnia mycie. Ich struktura również jest idealna, nie są ani zbyt cienkie ani z byt grube, a co najważniejsze nie ulegają tak szybko rozerwaniu. na dużą uwagę zasługuje fakt, że bardzo łatwo jest je wyciągnąć z opakowania. nie zdarzyła się sytuacja, abym wyjęła więcej chusteczek niż potrzebuję. I chyba najważniejsza ich zaleta. Słowo sensitive nie tylko mają w nazwie. Faktycznie chusteczki nie spowodowały podrażnień ani uczulenia. Jak najbardziej polecam.
 
  • Najbardziej cenię ich bezpieczeństwo oraz delikatność dla skóry.
 
  • Zdecydowanie najbardziej w chusteczkach Velvet Baby podoba się mi to że skóra mojego synka jest gładka, miękka i pachnąca. Chusteczki są bardzo chłonne i wytrzymałe. Zdecydowanie są najlepsze z wszystkich tego typu produktów dostępnych na rynku.
 
  • Nowe chusteczki Velvet Baby są bardzo delikatne i miękkie oraz dobrze nawilżone. Skutecznie oczyszczają pupę dziecka. Są porównywalne do jakości chusteczek nawilżających znanej firmy. Na pewno jeszcze kupię niejedno opakowanie, bo naprawdę opłaca się. Polecam!
Doładuj
Przeładuj