Nowy Babymoov Nutribaby+ ułatwia życie rodzicom! Zobacz, jak działa [WIDEO]

Nowy robot kuchenny Babymoov Nutribaby+ pozwala gotować na parze, miksować, rozmrażać a nawet ugotować jajka. Wszystko po to, by rodzinne gotowanie było przyjemniejsze i zajmowało mniej czasu.
Chcesz karmić swoje dziecko zdrowo i pysznie – a jednocześnie nie masz czasu, żeby całymi dniami stać w kuchni? Mam dla ciebie dobrą wiadomość: dzięki nowemu robotowi kuchennemu Babymoov All in one Nutribaby+ możesz błyskawicznie przyrządzić zdrowy posiłek dla całej rodziny. 

Przekonałam się o tym na własne oczy podczas czerwcowej konferencji prasowej firmy ABC KID, na której Babymoov Nutribaby+ miał swoją premierę w Polsce. Spotkanie prowadziły prezenterka TV Paulina Sykut-Jeżyna oraz Agata Jędraszczak, autorka bloga „Kuchnia Agaty”, która zamiast opowiedzieć o nowych funkcjach Babymoov Nutribaby+ po prostu… je pokazała!


Gospodynie spotkania: Karina Opalińska z firmy ABC KID, Paulina Sykut-Jeżyna i Agata Jędraszczak.

Podczas zaledwie godziny blogerka przygotowała kilka potraw dla całej rodziny: energetyczny koktajl ze szpinakiem, zupę-krem z dyni, obiadek na parze dla dziecka, a także dwa słodkie desery do wyboru: domowy krem czekoladowy oraz owocowy mus. Wszystko to za pomocą tylko jednego urządzenia – super!

W dodatku Babymoov Nutribaby+ nie tylko oszczędza czas rodziców, ale też naprawdę pomaga im w gotowaniu. Zastanawiasz się, w jaki sposób? Choćby w taki, że dzięki alarmowi wizualnemu i dźwiękowemu, informuje mamę albo tatę o zakończonym gotowaniu, niewystarczającej ilości wody lub niedostatecznym zmieszaniu produktów. Nie musisz stać, pilnować, sprawdzać, kontrolować. Babymoov Nutribaby+ kontroluje się sam. Dla mnie osobiście wielką zaletą jest także to, że wszystkie części urządzenia, oczywiście poza elektronicznymi, nadają się do mycia w zmywarce :)


Goście spotkania mogli od razu spróbować przyrządzonych dań. Mnie najbardziej smakował krem czekoladowy :)

W swoim zachwycie nad Babymoov Nutribaby+ nie jestem sama. Prowadząca spotkanie blogerka Agata Jędraszczak także go podziela! Przygotowując potrawy, mówiła:
– Robot potrafi naprawdę cuda. Na przykład można z jego pomocą rozmrażać, ugotować jajka, gotować na parze (co jest bardzo zdrowe dla maluchów, ponieważ wartości odżywcze pozostają w gotowanych produktach), blendować i przygotowywać samemu pyszne posiłki dla całej rodziny. Nowoczesny design i możliwość wyboru koloru obudowy to już dodatkowe zalety, ale nie ukrywam, że też zwróciły moją uwagę. Widać, że urządzenie jest zaprojektowane z pomysłem i inwencją i co najważniejsze, jest skuteczne i potrafi ułatwić życie każdej młodej mamie.

Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy