najpiękniejsze dziecko
fot. Facebook/Anastasiya Knyazeva Official

Jak dziś wygląda „najpiękniejsze dziecko świata”? Dziewczynka jest naprawdę ZJAWISKOWA!

Anastasia Knyazeva w wieku 6 lat została okrzyknięta „najpiękniejszym dzieckiem świata”. Sprawdziłyśmy, jak wygląda po 4 latach i czy jej życie bardzo się zmieniło.
Joanna  Biegaj
najpiękniejsze dziecko
fot. Facebook/Anastasiya Knyazeva Official
Anastasia Knyazeva pochodzi z Rosji. 4 lata temu mama dziewczynki umieściła jej zdjęcia na jednym z portali społecznościowych. Od razu po publikacji fotografii kobieta zaczęła dostawać propozycje od firm oraz marek, które chciały nawiązać współpracę reklamową z jej córką. Dziewczynka w krótkim czasie stała się bardzo rozpoznawalna – ludzie prosili ją o autograf lub wspólne zdjęcie. Na jej koncie zaczęły się pojawiać liczne kampanie reklamowe.

Jak wygląda życie małej modelki?

Dziewczynka do tej pory jest w pierwszej siódemce najbardziej popularnych dziecięcych modelek. Nad jej karierą czuwa jej mama, która pełni obowiązki menadżera. Anastasia Knyazeva dużo podróżuje, jest także prezenterką w rosyjskiej stacji CTC Kids, która tworzy programy dla dzieci. Nie zrezygnowała również z modelingu. Na Instagramie oraz Facebooku dziewczynki można zobaczyć wiele jej aktualnych zdjęć.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy