Pokój córki Pauliny Sykut-Jeżyny jest pełen przepychu! Reszta mieszkania wypada blado? [WIDEO]

Popularna pogodynka lubi jasne, stonowane i minimalistyczne wnętrza bez zbędnych dekoracji. Jedynie w pokoju córki zdecydowała się przełamać ten trend. Jak wyszło?
Znana prezenterka pogody, Paulina Sykut-Jeżyna może się pochwalić 200-metrowym apartamentem w centrum Warszawy. Mieszka w nim wraz z mężem i 3-letnią córką, Różą. Celebrytka jest bardzo aktywną użytkowniczką instagrama, a teraz, kiedy panuje narodowa izolacja, często publikuje zdjęcia z mieszkania. Jak wygląda jej domowe zacisze? Nam bardzo się podoba!

Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa, jak mieszka

Pogodynka nieraz już pokazała, jak wygląda wnętrze jej apartamentu. Widać, że króluje w nim styl minimalistyczny i stonowana kolorystyka. Dzięki temu pomieszczenia nie są przytłaczające i zawsze wyglądają schludnie.

Niektórym może brakować dekoracji w mieszkaniu Pauliny Sykut-Jeżyny. Rzeczywiście patrząc na jej zdjęcia, da się zauważyć, że ewidentnie nie jest ich fanką. Jedynym pomieszczeniem, które urządzone jest z przepychem, jest pokój córeczki. Tu królują tekstylia, dodatki i zabawki. Ale umówmy się, pokój dziecka nie powinien być minimalistyczny, ale właśnie bajkowy, kolorowy i zachęcający do zabawy.

Reszta wnętrz to połączenie drewna, bieli i szarości, czyli tego, co już od kilku sezonów jest bardzo modne. Biała kuchnia z szarym kamiennym blatem to chyba jedno z ulubionych pomieszczeń prezenterki. To stąd najczęściej wędrują ostatnio zdjęcia i relacje na instagrama.

Paulina Sykut-Jeżyna może też pochwalić się przestronnym salonem, w którym spokojnie mieszczą się nawet zabawki małej Róży i w ogóle go nie zagracają. Wolną przestrzeń prezenterka wykorzystuje do treningów. Ponieważ obecnie siłownie i fitness cluby są zamknięte, domowe ćwiczenia stają się jedyną alternatywą, aby utrzymać formę, o którą celebrytka bardzo dba.

Jesteście ciekawi, jak wygląda cały apartament Pauliny Sykut-Jeżyny? Obejrzyjcie nasze wideo®!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy