Jak mieszkają Bardowscy z "Rolnika..."? Ania wprowadziła dużo zmian i teraz jest pięknie!

Dom Ani i Grzegorza możecie podziwiać na instagramie i na youtubie. Pokazujemy, co się zmieniło, odkąd kontrolę nad nim przejęła Ania. Lubicie wnętrza w tym stylu?
Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z nielicznych par, którym udało się stworzyć szczęśliwy związek po wzięciu udziału w telewizyjnym show „Rolnik szuka żony”. Ania tuż po ślubie wprowadziła się do domu Grzegorza, który wówczas pozostawiał wiele do życzenia. Teraz, dzięki jej zmysłowi estetycznemu, dom wygląda naprawdę pięknie. Wzrok szczególnie przykuwa przestronna, elegancka kuchnia, a inne pomieszczenia zachwycają harmonią i przytulnością. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami!

Jak wygląda dom Ani i Grzegorza Bardowskich?

Odkąd para zamieszkała wspólnie w dużym domu na wsi, który wcześniej należał do Grzegorza, wnętrza zaczęły nabierać bardziej nowoczesnego wyglądu. Największą metamorfozę przeszła kuchnia. To duże, przestronne wnętrze miało ogromny potencjał, natomiast pokrywająca ściany boazeria nie dodawała mu uroku. Ania sprawiła, że kuchnia stała się jasna, przejrzysta i bardzo funkcjonalna. Zdecydowała się na białe meble z błyszczącymi, kontrastowymi blatami w kolorze czarnym. Przyznajcie sami, że wygląda to bardzo elegancko.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)


Salon urządzony jest w bardziej skandynawskim stylu. Na jednej ścianie znajduje się modna, biała cegła, na której tle pięknie prezentują się szare meble. Całość wygląda bardzo spójnie, przytulnie, choć nie przesadnie kobieco.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

W domu Ani i Grzegorza dominują biele i szarości

Żona rolnika przyznała, że najlepiej odnajduje się w stonowanych wnętrzach, dlatego zdecydowała, że właściwie w całym domu będą przeważać biele, szarości i drewno. W takim stylu Ania urządziła także pokój syna. Choć niektórzy internauci zarzucali celebrytce, że pokój Jasia wygląda smutno i brakuje w nim kolorów, ona sama uznała, że takie nienarzucające się tło będzie idealne dla kolorowych zabawek oraz że będzie sprzyjało skupieniu się na pracach twórczych. W pełni zgadzamy się z takim podejściem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)


W dodatku bardzo podoba nam się to, że pokój chłopca został urządzony w bardzo przemyślany sposób. Nie brakuje nim kącika z biurkiem i krzesełkiem, tablicy magnetycznej i pięknych plakatów ze zwierzętami i alfabetem, utrzymanych w duchu Montessori. Niezwykle uroczym elementem wnętrza jest łóżko Jasia. To modne łóżko-domek, również w kolorach naturalnego drewna i szarości.

Podoba wam się, jak wygląda obecnie dom znanej pary z „Rolnika…”? Też lubicie takie jasne, delikatne i nieprzytłaczające wnętrza, czy stawiacie jednak na mocne kolory? Pokażcie, jak wyglądają wasze domy i mieszkania!

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy