GRY
 
 

Jak NAPRAWDĘ wygląda sprzątanie z dzieckiem? Zobacz film!

Dzieci, które pomagają rodzicom przy sprzątaniu, są przede wszystkim urocze. Czy pomocne? Oceńcie oglądając ten filmik!

Dziewczynka zmęczona sprzataniem
fot. Fotolia
Rodzice próbują różnych sztuczek, by zaangażować dzieci w wykonywanie domowych obowiązków. Czasem nie są potrzebne żadne sztuczki – maluchy chętnie pomagają rodzicom... Z różnym skutkiem. Choć robią to dość nieporadnie, widać, że starają się ze wszystkich sił. A przecież o to chodzi w sprzątaniu, prawda?

Sprzątanie nie jest mocną stroną dzieci. Wręcz przeciwnie, to, w czym maluchy są naprawdę dobre, to robienie bałaganu. Ten film to zbiór pomysłów i wskazówek dla rodziców, w jaki sposób zachęcić dzieci do sprzątania. Nawet kilkulatek może pomóc w sprzątaniu mieszkania. Jeśli ma odpowiedni sprzęt... Hulajnoga z przymocowanym mopem może być niezłym rozwiązaniem także dla rodziców!

Zobacz film:Nasze serca podbił chłopczyk wycierający rozlane mleko. Nie ma sensu sprzątać tam, gdzie jest czysto. Dziewczynka, która biegnie do łazienki, by wyprać brudne ubrania w toalecie jest równie ujmująca!

Teraz wasza kolej. Opowiedzcie, w jaki sposób dzieci pomagają wam w wykonywaniu prac domowych? A może macie jakieś zabawne historie z udziałem waszych pomocnych pociech? ;)

Polecamy: Obowiązki domowe małego dziecka
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Doładuj
Przeładuj