Vivomixx kolka
fot. Adobe Stock

Jak poradzić sobie z kolką niemowlęcą? [KONKURS]

Kolka niemowlęca to przypadłość, na którą cierpi nawet co drugie niemowlę do 3. miesiąca życia. Pojawia się zwykle około 4. tygodnia po urodzeniu i choć mija samoistnie, rodzice sięgają po różne rozwiązania, by przynieść dziecku ulgę w tych trudnych momentach. Napisz nam, co pomogło twojemu maluchowi podczas ataku kolki i zdobądź szansę na odbiór jednej z trzech fantastycznych nagród!
Vivomixx kolka
fot. Adobe Stock
Dziecko, które ma atak kolki, przeraźliwie płacze, krzyczy, podkurcza nóżki. Ale to również bardzo trudne doświadczenie dla jego rodziców, którzy bardzo chcą pomóc mu przetrwać trudny czas.
Wielu z nich, zwłaszcza jeśli powitali na świecie pierwsze dziecko, nie do końca wie, jak przetrwać ten okres i jak ulżyć niemowlęciu. Dlatego warto powiedzieć głośno o tym, że maluchowi można pomóc. Jednak… ile maluchów, tyle sposobów na kolkę!  Napisz nam, co pomogło twojemu dziecku i daj sobie szansę na wygraną!

Sposoby na kolkę

Jednym maluchom pomaga masaż, innym kołysanie, wielu rodziców decyduje się także na wsparcie w postaci probiotyków. Co mają probiotyki do kolki? Badania potwierdziły, że na rozwój kolki jelitowej może mieć wpływ m.in. zmieniony skład mikroflory jelitowej, niedojrzałość funkcjonalna układu pokarmowego lub nietolerancja laktozy.
Vivomixx – probiotyki na kolkęKrople probiotyczne Vivomixx to kompozycja 8 szczepów bakterii probiotycznych (formuła De Simone) dobranych w taki sposób, by uzupełniały się i wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Żaden pojedynczy szczep ani żadna inna kombinacja nie zapewnia takiego efektu.

3 wspaniałe nagrody

Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy matami edukacyjnymi Skarby Oceanu z najnowszej kolekcji od Tiny Love.

Mata posiada pozytywkę w kształcie rozgwiazdy o dwóch trybach użytkowania. To 6 melodii, relaksujące dźwięki oceanu i spektakularny pokaz świateł, a jednocześnie zabawka reagująca na ruch dziecka i zachęcająca go do dłuższego spędzania czasu na brzuszku.
Wszystkie elementy pomagają przenieść się na... dno oceanu. Wspólnie z cudownymi, podwodnymi bohaterami można przeżyć fascynujące przygody!

Weź udział w konkursie

Mata może okazać się też pomocna podczas kolki. Być może leżenie na niej na brzuszku, przyniesie malcowi ulgę?
Aby zdobyć 1 z 3 mat Skarby Oceanu wystarczy, że napiszesz nam, co pomogło twojemu maluchowi podczas ataku kolki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!


Materiał powstał przy udziale firmy Pharmabest
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy