Making of... Tak powstawały nasze filmy z Dorotą Zawadzką! [WIDEO]

Przy okazji akcji „Widzę, słyszę, czuję, wiem” Dorota Zawadzka opowiadała nam ostatnio dużo o inteligencji emocjonalnej. Filmy, które wspólnie nakręciliśmy, stały się inspiracją dla wielu rodziców. A przy okazji, cała ekipa świetnie się bawiła! Zobacz zupełnie oblicze surowej Superniani!

Kojarzysz Dorotę Zawadzką jako poważną panią psycholog? To koniecznie obejrzyj nasz film! Pokazuje on, jak słynna Superniania z łatwością łączy profesjonalizm z... dobrą zabawą! 

Making of... z Dorotą Zawadzką

Inteligencja emocjonalna to znajomość swoich emocji i umiejętność sterowania nimi - tłumaczyła psycholożka Dorota Zawadzka. Ułatwia relacje z innymi ludźmi, czyni nas czulszymi, bardziej empatycznymi. Jednak to także umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z innymi ludźmi. Zobacz nasz film i przekonaj się, jak swoje rady wciela w życie Superniania! 

 

Zobacz też inne filmy z Dorotą Zawadzką: 
Emocje pod kontrolą 
Czy empatii można się nauczyć?
Po co dziecku inteligencja emocjonalna?

Wróć do strony: https://mamotoja.pl/zmysly-dziecka-rozwoj.htmlSerdecznie dziękujemy showroomowi Lamps&Co przy ul. Wiertniczej w Warszawie za udostępnienie pięknych wnętrz na plan filmowy!

Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy