GRY
 
 

Jak przewijać na spacerze

Zmiana pieluszki na przechadzce czy wycieczce do lasu wcale nie jest trudna! Musisz być jednak do tego dobrze przygotowana.

edipresse.PAI300000024.JPG
fot. Edipresse
Zmiana pieluszki na przechadzce czy wycieczce do lasu wcale nie jest trudna! Musisz być jednak do tego dobrze przygotowana.
  1. Zabieraj na spacer torbę z akcesoriami. Powinny w niej być: mata do przewijania lub specjalny podkład (np. Fixies), pieluchy, małe opakowanie nawilżanych chusteczek i plastikowy woreczek (np. Paklanki).
  2. Podłóż dziecku matę pod pupę. Jeśli maluch jeszcze jeździ w głębokim wózku, zrób to w gondoli. Gdy Twoja pociecha jest starsza, ułóż podkład na trawniku (najpierw uprzątnij to miejsce z kamyków i gałązek). Możesz podłożyć pod matę kocyk lub tetrową pieluchę.
  3. Szybko zmień pieluszkę. Wyjmij starą, sprawnie wytrzyj krocze i pupę maluszka, a potem załóż nową. Dziecko nie powinno zbyt długo leżeć na ziemi. Zużytą pieluchę włóż do woreczka i wyrzuć do najbliższego kosza na śmieci.

Polecamy: Jak spakować torbę na spacer z dzieckiem

 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (2 oceny)

5.0
Doładuj
Przeładuj