GRY
 
 

Drogie mamy – musicie poznać tego chłopca! Ten film Was rozbawi do łez

Temat ważny — jak przewozić dziecko w foteliku. Tylko jak to pokazać , gdy... maluch nie chce współpracować ;-)

fot. youtube/ FOX 29 Philly
Amerykańska telewizja postanowiła przygotować materiał o tym, jakie obecnie
przepisy odnośnie przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych obowiązują w Pensylwanii. Reporterowi miała pomóc w tym pani ekspert, mama oraz jej synek – Noah.

2-latek rozmyślił się jednak i postanowił nie być wcale takim grzecznym, spokojnym i posłusznym dzieckiem, jak wszyscy oczekiwali ;-) Najpierw bronił się przed wsadzeniem do samochodu, odrywając uszczelkę nad drzwiami samochodu. Potem absolutnie nie chciał być przypięty pasami fotelika. Ewolucje, jakie przy okazji wykonywał, są po prostu przecudowne. Po chwili maluch, widząc zaskoczoną mamę, która kompletnie nie wiedziała co ma robić (przypominamy była na wizji), postanowił przeskoczyć na przednie siedzenie i udawać kierowcę. Okazuje się, że 2-latki bardziej marzą o tym, by siedzieć na fotelu z przodu, niż z tyłu :-)Czytaj: Co robić, gdy dziecko wierci się w foteliku?

To nagranie, choć śmieszne i zabawne, pokazuje prawdę o tym, z czym boryka się wielu rodziców. Niechęć dzieci do siedzenia w foteliku, złoszczenie się na przypinanie pasami, uciekanie, proszenie i płacz, to niestety żadna nowość dla niektórych.

A Wasze maluchy lubią podróże samochodem? Chętnie siedzą w swoich fotelikach?

Zobacz także: Jak tata opiekuje się dzieckiem? Zobacz film!

źródło: youtube
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami