GRY
 
 

1,5 miliona wyświetleń w jeden dzień?! Ta mama wie, co robi!

Ta imponująca liczba wyświetleń mówi sama za siebie. Jak przyspieszyć poród? Pikantnym jedzeniem, herbatką z liści malin lub... Zobacz, co zrobiła ta mama!

Mama znalazła sposób na przyspieszenie porodu
fot. Instagram/worldstar
Istnieje wiele sposobów przyspieszenia porodu. Do najbardziej popularnych należy picie herbatki z liści malin, aktywność fizyczna czy jedzenie pikantnych potraw. Ta mama postanowiła wywołać poród metodą, której jeszcze nie widzieliśmy: twerkingiem!

Twerking przyspiesza poród

Twerking to taniec polegający na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Pokazywaliśmy wam filmy z ciężarnymi, które chciały przyspieszyć poród tańcem. To jednak pierwszy raz, kiedy widzimy przyszłą mamą twerkującą na szpitalnym łóżku! "Gwarantuję wam, że takiego porodu jeszcze nie widzieliście. Nigdy nie sądziłam, że będę zachęcać moją córkę do potrząsania pupą" – mówi przyszła babcia nagrywająca córkę w sali porodowej.

Jeden z komentujących zauważył, że pozycja, którą wybrała przyszła mama, jest wygodna dla wielu kobiet podczas porodu i pomaga im przy silnych skurczach.

Zobaczcie film:
 

Co myślicie o takim sposobie przyspieszania porodu? Korzystałyście z jakichś metod wywoływania porodu czy nie było takiej potrzeby? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: O takim porodzie marzy każda mama!
Redakcja poleca: Jak szybko urodzić? Poznaj sposoby mam
Co robią kobiety, by przyspieszyć poród? Każda ma swój sprawdzony sposób. Poznaj 3 mamy i ich metody na szybki poród. Który wybrałabyś dla siebie?
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami