GRY
 
 

Taniec między skurczami: tak chcemy rodzić! – zobacz film

Kiedy masz termin porodu? Jeśli nie zaczniesz rodzić w ciągu najbliższej doby, jeszcze zdążysz nauczyć się tańczyć porodową wersję Silento "Watch me".

Kobieta tańczy Silento „Watch me” podczas porodu
fot. Youtube
Hit Silento "Watch me" (Whip and Nae Nae) ma na Youtube mnóstwo wersji, ale ta najnowsza podoba nam się najbardziej! Czemu? Bo udowadnia, że poród i hip-hop mogą iść razem z parze.

Zobacz, jak tańczy rodząca mama na korytarzu w szpitalu: Filmik nakręciła... położna asystująca przy porodzie: "Poszłam zobaczyć, jak radzi sobie moja pacjentka z przysiadami i oto, co zobaczyłam" – napisała na Youtube w komentarzu do filmiku. 

Ruch podczas I fazy porodu pomaga rozszerzać się szyjce macicy i skraca poród. Możesz sama wybrać, jaki ruch odpowiada ci najbardziej: dlatego zamiast chodzić tam i z powrotem po szpitalnych schodach, robić przysiady z brzuszkiem albo skakać na piłce, rozbujaj biodra i tańcz!

Naucz się choreografii do Silento „Watch me” (Whip/ Nae Nae):

Redakcja poleca: Jak wybrać szpital do porodu? Podpowiada ginekolog [WIDEO]
Zastanawiasz się jak wybrać szpital do porodu? Poza czynnikami osobistymi, zwróć uwagę na tzw. stopień referencyjności szpitala, w którym planujesz urodzić – radzi ginekolog położnik.
Doładuj
Przeładuj