GRY
 
 

Jak rozpalić jego zmysły?

Nic tak nie odświeża związku jak wspólne przeżywanie erotycznego szaleństwa. Daj się porwać wyobraźni, wygnaj rutynę ze swojego związku.

gorący seks
fot. Fotolia
Niewykluczone, że do waszego związku wkradła się rutyna. To częsty problem par, które od wielu lat są razem. Przyczyną znudzenia seksem bywa „konserwatyzm” w łóżku, niechęć do eksperymentowania. Może i wy, jak co druga para w Polsce, traktujecie intymność nazbyt poważnie.

Poznaj przyczyny rutyny w łóżku

Seks powinien być eksplozją radości, nie smutnym rytuałem. Na początek spróbuj poznać prawdziwe powody chłodu, jaki okazuje ci partner. Być może chciałby, żebyście kochali się inaczej. Albo brakuje mu poczucia bliskości. Według powszechnej opinii tylko kobiety potrzebują ciepła, wyrozumiałości, świadomości, że są kochane. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni, szczególnie pozostający w długoletnich związkach, też tego pragną. A kiedy ich oczekiwania nie zostają spełnione, zamykają się w sobie, tłumią żal. Efektem bywa niechęć do współżycia.
Redakcja poleca: Jak szybko zajść w ciążę? - film
Poznaj 5 sprawdzonych sposobów, które sprawią, że szybko ujrzysz dwie kreski na teście ciążowym.

Okazuj partnerowi więcej miłości

Nawet jeśli w głębi duszy masz mu za złe, że się tobą nie interesuje tak jak dawniej. Zastanów się, czy także twoje zachowanie wobec niego nie zmieniło się w ciągu ostatnich lat. Może kiedyś byłaś przymilną kotką, a teraz stałaś się drapieżną kocicą. Może przytyłaś i nie dbasz o to, jak wyglądasz. Albo przestałaś zachwycać się jego zaletami, zapewniać, że jest wyjątkowy i jedyny. Może nocą, zamiast przytulać się do niego, odwracasz się na drugi bok. Powróć do dobrych zwyczajów z czasów, kiedy gorący seks był dla was wielką przygodą. I pamiętaj: jeśli on nie ma w danej chwili ochoty na seks, nie zmuszaj go. Zrób mu delikatny masaż całego ciała. A nuż wyniknie z tego coś niezwykłego?

Zaskocz swojego mężczyznę

Im więcej wykażesz inwencji w łóżku, tym bardziej prawdopodobne, że odnajdziecie dawną bliskość. Wymyśl coś oryginalnego, zabawnego. Mężczyźni uwielbiają nowe wyzwania, a nic tak nie odświeża związku, jak wspólne przeżywanie erotycznego szaleństwa i gorący seks. Nie rezygnuj z eksperymentów, nawet jeśli początkowo będziecie czuć się trochę niezręcznie. Następnym razem to on zaskoczy ciebie!


ZOBACZ TEŻ: Od czego zależy twoje libido?
 

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj