Pomysły na fryzury dla dziewczynek do przedszkola [WIDEO]

Zobacz, jak szybko, modnie i wygodnie uczesać córkę do przedszkola. Nasze propozycje fryzur dla dziewczynek w wieku przedszkolnym to między innymi: fikuśny kok, upięcie w kształcie koszyczka lub oryginalny kucyk.

Przedstawiamy propozycje fryzur dla dziewczynek do przedszkola, które przetrwają cały dzień zabawy. Są one proste do wykonania, nie zajmują także wiele czasu, ale przy tym wyglądają bardzo oryginalnie. Możesz krok po kroku zobaczyć, jak modnie uczesać swoje dziecko. Eksperymentowanie z fryzurami z pewnością sprawi wam też wiele radości. 

Jak uczesać dziewczynkę?

Większość małych dziewczynek chce mieć piękne, długie włosy. Wyglądają ślicznie, jednak bywa to niewygodne. Kosmyki włosów przeszkadzają i wpadają do oczu, plączą się. Pojawia się więc pytanie, jak uczesać dziewczynkę, by fryzura wyglądała ładnie, ale również była wygodna dla dziecka. Są na to sposoby! Łatwe fryzury dla dziewczynek pokazała nam pani fryzjerka z salonu fryzjerskiego „Emilia”. Kucyki i ślimaczki są świetnym pomysłem, ale warto spróbować również nieco ulepszonych wersji tych fryzur. 

Proste fryzury dla dziewczynek - propozycje

Przedstawiamy wam propozycje prostych fryzur dla dziewczynek. Dodatkowo są one modne i bardzo efektowne. W takich uczesaniach każda mała dziewczynka z pewnością poczuje się jak księżniczka! Wystarczą gumki do włosów, ozdobne spinki i fajna fryzura dla małej dziewczynki gotowa! Najważniejsze jest to, że wszystkie uczesania możesz wykonać sama w domu, bez pomocy fryzjera. Zobacz, jak krok po kroku zrobić ciekawe fryzury dla dziecka.

Fryzura nr 1

fryzury dla dziewczynek do pzredszkola

Należy zebrać włosy dziewczynki w kucyk na środku głowy (lub odrobinę z boku, w zależności od preferencji) przy pomocy specjalnego wypełniacza do koka. Następnie oplatamy włosy wokół niego, tak by powstał koczek. Końcówki włosów zawijamy i przypinamy wsuwkami. Całość należy delikatnie wygładzić i piękna fryzura gotowa.

Fryzura nr 2

fryzury dla dziewczynek do przredszkola

Robimy dwa kucyki na głowie dziecka. Włosy oplatamy wokół gumek, tak by powstały malutkie koczki. Końcówki włosów przypinamy pięknymi, ozdobnymi spinkami.

Fryzura nr 3

fryzury dla dziewczynek do przedszkola

Zbieramy włosy w wysoki kucyk, zaplatamy go w warkocz i na końcu związujemy gumką. Warkoczyk zawijamy wokół gumki, tak by powstał śliczny koczek przypominający koszyczek.

Fryzura nr 4

fryzury dla dziewczynek do przedszkola


Włosy związujemy również w wysoki kucyk, oplatamy go wokół gumki, a końcówki włosów przypinamy spinką z dużą ozdobą (by całość była stabilna). Ozdobna spinka w tym przypadku jest głównym elementem tej fryzury.

Fryzura nr 5

fryzury dla dziewczynek do przedszkola


Część włosów związujemy u góry, następnie pozostałą porcję włosów związujemy nieco niżej gumką, dołączając do tego włosy spięte wyżej. Całość przekładamy w charakterystyczny sposób (jak na filmie), by fryzura była nieco bardziej oryginalna.

Zobacz także:

 

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy