Jak uspokoić płaczące dziecko?
fot. screen

Ta sztuczka pozwala uśpić dziecko w kilka sekund

Mama umieściła w sieci wideo, by pokazać, jak można szybko uspokoić dziecko. Z pewnością pomoże to innym rodzicom!
Dominika Bielas
Jak uspokoić płaczące dziecko?
fot. screen
Lauren Sessions jest pielęgniarką i mamą 4-letniej Dalani. Gdy siostra kobiety przebywała w szpitalu, ta zajmowała się jej 3-tygodniowym synkiem. Malutki A'mire ciągle płakał, a Lauren próbowała różnych sposobów, by go uspokoić. Nagle przypomniała sobie metodę, jaką stosowała, by uspokoić swoją córeczkę.

Prosta sztuczka

Kobieta nagrała filmik, by pokazać tę sztuczkę i pomóc innym rodzicom. A'mire jest trzymany "jak fubolowa piłka", a kobieta buja go delikatnie. Wszytko, odbywa się w łazience przy odkręconej wodzie. Pielęgniarka zapewnia, że odgłos wody lejącej się z kranu relaksuje noworodka i pozwala mu spokojnie usnąć.
 
Redakcja poleca: Jak szybko uspokoić i uśpić niemowlę? film
Przewinęłaś, nakarmiłaś, a dziecko wciąż płacze? Poznaj 5 praktycznych sposobów na uspokojenie maluszka polecanych przez lekarzy i położne. Sprawdź, czy i u was zadziałają.

Rodzice potwierdzają: To działa!

Filmik obejrzały miliony rodziców, a Lauren otrzymała wiele wiadomości z podziękowaniami od ludzi, którzy w końcu znaleźli sposób, by uspokoić i uśpić swoje dziecko. Przekonajcie się same, jak to działa:

Podręcznikowych metod usypiania niemowląt nie brakuje, jednak nie zawsze one działają. Rodzice poszukują coraz to nowych sposobów. Czy to źle? Oczywiście, że nie! Każdy rodzic ma prawo znaleźć swoją metodę. Warto jednak pamiętać, że częste zmienianie sposobu uspokajania może "rozbić" maluszka jeszcze bardziej. Zawsze daj dziecku czas "zapoznać" się z nowym zwyczajem. Obierając nową metodę usypiania, weź pod uwagę także to czy nowy sposób na dłuższą metę nie będzie dla was większym utrudnieniem niż pomocą.
 

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy