GRY
 
 

Jak to powiedzieć? - konkurs

Konkurs Jak to powiedzieć rozstrzygnięty! Sprawdź listę laureatów.

fot. Edipresse
Drogie mamusie!
Historie, które zamieściłyście na forum są naprawdę piękne i wzruszające. Dziękujemy, że zechciałyście się podzielić z nami Waszymi wspomnieniami tej cudownej chwili.

Oto lista 10 nagrodzonych w konkursie Jak to powiedzieć?:
przecenka, moniau, kolosana, magdageo, edytakuk, sampo21, kingulka20, Violetalola, emiczekalada, lizzie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach na naszym forum.
Serdecznie pozdrawiamy!
Redakcja


Jak przygotowałaś się do tej wzruszającej chwili (romantyczna kolacja przy świecach, spacer w parku, czy może zakup malutkich bucików). Jaka wtedy była jego reakcja na tą wiadomość? Tego również się nie zapomina... Jeżeli chcecie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, to ten konkurs jest właśnie dla Was!

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy na naszym forum opisać, w jaki sposób poinformowałaś swojego ukochanego o tym, że będziecie mieli dziecko (wersja dla Pań) bądź też w jaki sposób dowiedziałeś się od partnerki, że będziesz ojcem (wersja dla Panów).
Nagrody przyznamy za 10 najbardziej wzruszających opowieści. Do zdobycia wybrany produkt marki Feminatal, który pomaga kobiecie uzupełnić niedobory składników odżywczych ważnych dla prawidłowego rozwoju płodu.

Wejdź na forum i weź udział w naszym konkursie:
Konkurs Jak to powiedzieć? >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs Jak to powiedzieć zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najciekawszych wypowiedzi, które nagrodzimy produktami marki Feminatal.
3. Wpisy będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Odpowiedzi, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 11 kwietnia do 25 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 28 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj