GRY
 
 

Wystarczą 3 sekundy, by uspokoić płaczącego niemowlaka. Ten sposób podbija internet!

Czy da się szybko i skutecznie uspokoić płaczącego maluszka? Ten tata znalazł na to sposób!

Płacz niemowlaka w łóżeczku
fot. Fotolia
Zanim u małego Gideona zdiagnozowano peroxisomal biogenesis disorder, jego rodzice robili wszystko, aby uspokoić płaczącego synka. Wtedy odkryli magiczną metodę... wystarczy kilka sekund, a chłopiec przestaje płakać!

Sposób na płaczące niemowlę

Film opublikowany na facebookowym profilu Love What Matters zdobył nasze serca! Na nagraniu widzimy płaczącego Gideona i jego tatę. Gdy malec zanosi się płaczem, tata przykłada usta do jego policzka i dmucha, wydobywając przy tym charakterystyczny dźwięk. Już po chwili Gideon się uspokaja, a na jego twarzy pojawia się skupienie i zaciekawienie. Chociaż spokój nie trwa długo, wystarczy, by tata malca przyłożył usta do jego policzka po raz kolejny...

Zobacz nagranie:
 
Redakcja poleca: Kolka u niemowląt: objawy i leczenie - film
O kolce u niemowlaka mówi doświadczony pediatra - jak rozpoznać kolkę i jak pomóc dziecku? Czy niemowlę cierpiące na kolkę trzeba pokazać lekarzowi?

Co to jest peroxisomal biogenesis disorder?

Peroxisomal biogenesis disorder to choroba atakująca komórki objawiająca się poprzez dysmorfię twarzowo-czaszkową, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego i zaburzenia psychoruchowe. U małych dzieci może prowadzić do utraty wzroku i słuchu.

Jak wam się podoba taki sposób uspokajania dziecka? Być może warto wypróbować tę metodę, gdy wasz malec będzie płakał?

Zobacz także: Genialny trik na uśpienie dziecka! Sprawdź, czy działa

Źródło: Facebook
Doładuj
Przeładuj