Jak w 5 sekund stać się lepszą mamą? [WIDEO]

Czasami, choćbyśmy się nie wiadomo jak starały, wszystko idzie nie tak. Praca, stresy, kłótnie z mężem... Ale ten dzień wcale nie musi się tak skończyć. Możesz w parę chwil wyczarować dobry humor – u siebie i malucha. Zobacz, to naprawdę łatwe!
Kolka, płacz, stłuczone kolana, kłótnie z mężem czy przyjaciółką – zarówno dziecko, jak i ty możecie mieć gorszy dzień. Ale są proste sposoby (nie tylko zabawy), żeby napiętą czy pełną smutku atmosferę radykalnie zmienić.

Dla twojego dziecka uśmiech, ciepłe słowo i dotyk mamy są najważniejsze na świecie. One zawsze działają!  Co jeszcze? 

10 mądrych zdań o wychowaniu dziecka  – uwaga, chwytają za serce! 
 

Sposoby na lepszy humor dziecka

Nie poddawaj się smutkowi, tylko zastosuj kilka trików, które pozwolą wam znowu głośno się śmiać! Widząc ciebie pogodną, dziecko będzie szczęśliwsze. A i dla ciebie maluch to najlepszy antydepresant, prawda? 

Pozwól dziecku poskakać po łóżku

Daj kilka buziaków Eskimosów, czyli pobawcie się w „noski noski”

Postaw na klasykę – łaskotki!

Urządź konkurs na najgłupszą minkę
 

Nie mam czasu, kochanie

Jesteśmy zajęci,  walczymy o lepszy byt. Jeszcze jeden projekt, jeszcze jedna zmiana na kasie, jeszcze fucha u kolegi na budowie, a może zdążę napisać więcej artykułów... Ciągle coś, ciągle chcemy więcej. Czy to ma realny wpływ na rozwój naszego dziecka? Czy ono jest szczęśliwsze? Przecież mówimy, że to wszystko dla niego, a czy naprawdę dziecko chce widywać rodziców tylko wieczorami? Zastanów się, czy aby powodów smutku u malucha nie można poszukać gdzieś całkiem blisko... 

Zobacz też: Posłuszne dziecko nie zawsze znaczy szczęśliwe


 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy