Weronika Rosati
fot. ONS

Wiemy, jak Weronika Rosati nazwie swoją córkę

Ta dziewczynka będzie nosić wyjątkowe imię!
Weronika Rosati
fot. ONS
Weronika Rosati, która urządziła niedawno Baby Shower, podzieliła się zdjęciem, na którym zdradziła płeć dziecka. Wiadomo już, że to będzie dziewczynka! Aktorka podzieliła się również informacją na temat tego, jakie imię będzie nosić maleństwo.


„Przyszłość jest kobietą”

Taki napis widnieje na różowym body, które aktorka kupiła córeczce. Zdjęciem podzieliła się z fanami na Instagramie. Weronika Rosati znana jest ze swej miłości do światowego kina. Miała okazję zagrać w thrillerze „Inland Empire” reżyserowanym przez Davida Lyncha, a także w filmie sensacyjnym „Kula w łeb”, gdzie główną rolę zagrał Sylwester Stallone.

Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się na wyjazd do Los Angeles. To właśnie tam – w mieście, w którym mieszkają gwiazdy Hollywood, ma przyjść na świat jej pierwsze dziecko.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Jak nazwie córkę?

Weronika zaskoczyła fanów imieniem wybranym dla córki. Okazuje się, że dziewczynka otrzyma imię po słynnej legendzie światowego kina. Będzie miała na imię Elżbieta – na cześć aktorki Elizabeth Taylor, która zagrała w filmach takich jak: „Olbrzym”, „Kotka na gorącym blaszanym dachu” czy nagrodzonych Oscarami: „Kleopatra” i „Kto się boi Virginii Woolf?”.

Źródło: ONS

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   

Amerykańska gwiazda od zawsze była dla naszej aktorki inspiracją. Być może właśnie dlatego Weronika Rosati wybrała akurat to imię.

Elżbieta nie jest w naszym kraju szczególnie popularnym imieniem. Według danych Ministerstwa Cyfryzacji, w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 roku, imię to nadano w Polsce tylko 79 dziewczynkom. Zobacz, jakie imiona dla dziewczynek są teraz popularne w Polsce

Źródło: TVP / gov.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy