laktator Philips Avent
fot. materiały prasowe

Przygotuj się już dziś na przyjęcie maluszka

Nie wiesz, jak wybrać dobry laktator? Przeczytaj nasze porady i kup laktator Philips Avent, a jeśli nie spełni twoich oczekiwań - po prostu oddaj go do sklepu!
laktator Philips Avent
fot. materiały prasowe
Macierzyństwo to cudowny czas, ale już w pierwszych dniach po porodzie możesz się spotkać z różnymi problemami związanymi z laktacją. Warto wcześniej się do nich przygotować i uniknąć nerwowych sytuacji, gdy twój maluszek będzie już na świecie i zawczasu wybrać laktator. Może się on okazać pomocny przy zbyt dużej lub zbyt małej ilości pokarmu, zastoju pokarmu czy zatkaniu przewodu mlecznego. 

Kup laktator bez ryzyka

Jeśli obawiasz się, że zakupiony laktator okaże się zbędny, skorzystaj z akcji Philips Avent „Kup laktator bez ryzyka”. W ramach promocji w ciągu 60 dni od zakupu będziesz mogła zwrócić laktator - bez problemów i dodatkowych kosztów. Warunkiem jest nierozpakowanie laktatora oraz przedstawienie dowodu zakupu.
Akcja trwa od 15 stycznia do 14 kwietnia 2016 roku i obejmuje sklepy w całej Polsce. Regulamin akcji dostępny jest na www.philips.pl/promocje oraz u sprzedawcy.
Promocją objęte są trzy modele laktatorów Philips Avent: elektroniczny SCF332/01, manualny SCF330/20 z butelką i Via SCF330/13 z 3 pojemnikami na pokarm. Który z nich wybrać?
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Jak wybrać laktator?

Laktatory ręczne to dobre rozwiązanie, gdy pokarm odciąga się od czasu do czasu. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i umożliwia łatwą obsługę jedną ręką. Z kolei laktator elektryczny jest idealny dla mam często odciągających pokarm, które chcą to robić bez wysiłku, tylko za dotknięciem przycisku. 
Wszystkie laktatory Philips Avent charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. 
Rekomendowane ceny laktatorów Philips Avent objętych promocją wynoszą:
SCF332/01 - 611 pln (elektroniczny)
SCF330/13 - 226 pln
SCF330/20 - 226 pln
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy