Leżaczek dla niemowlaka
fot. marko-baby.pl

Jak wybrać najlepszy leżaczek dla dziecka?

Leżaczek lub bujaczek to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka. Podpowiadamy, czym kierować się, wybierając leżaczek dla niemowlęcia.
Leżaczek dla niemowlaka
fot. marko-baby.pl

Cechy dobrego leżaczka dla dziecka

1. Wielofunkcyjność

Jeśli nie możesz zdecydować się, czy kupić leżaczek, bujaczek, czy krzesełko, wybierz Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 Tiny Love, który łączy w sobie te 3 powyższe funkcje. Dzięki możliwości wyboru trybu użytkowania leżaczek-bujaczek rośnie wraz z dzieckiem.

Leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 Tiny Love to miejsce do zabawy i siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji. Wystarczy podnieść oparcie do pozycji półleżącej, składając boczki i zdejmując blokadę. Zamieniamy w ten sposób łóżeczko w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy. Następnie, gdy podniesiemy oparcie do maksymalnej wysokości, czyli do pozycji siedzącej, składając boczki, zdejmując przednią blokadę leżaczka (powinna być złożona do wewnątrz) oraz ustawiając tylną blokadę jako otwartą, zamienimy leżaczek-bujaczek w stabilne krzesełko do karmienia dziecka. Z ustawienia opcji krzesełka bardzo łatwo można zmienić pozycję na leżącą z podniesionymi boczkami, które stwarzają wygodne i bezpieczne łóżeczko z wygodnym materacem, przypominające gondolkę wózka.


Możesz też wybrać wersję 2w1 - Bujaczek i kołyska 2w1 Naturalny Ruch to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy wolą tradycyjne kołyski. Innowacyjny bujaczek o podwójnym ruchu łączy 2 ruchy - kołysanie i bujanie. Produkt nie posiada kabli czy elementów elektrycznych, jest więc bezpieczny dla dziecka.

2. Wygoda

Leżaczek lub bujaczek to dla dziecka miejsce relaksu, musi więc być maksymalnie wygodne i komfortowe. Miękki materac i dobrze wyprofilowane, przestronne siedzisko sprawiają, że maluchy kochają odpoczywać w wielofunkcyjnym Leżaczku-bujaczku-łóżeczku 3w1 Tiny Love, z  kolei dzięki Bujaczkowi i kołysce 2w1 Naturalny Ruch zapewniasz dziecku komfort i wygodę poprzez tradycyjne kołysanie.

3. Atrakcyjność dla dziecka

Leżaczek to także miejsce do zabawy, ważne więc, by było dla dziecka ciekawe i inspirujące. Wybierając sprzęt, koniecznie zwróć uwagę, czy leżaczek zawiera w zestawie zabawki. W wielofunkcyjnym leżaczku-bujaczku-łóżeczku 3w1 Tiny Love znajdziesz zabawkę świetlno-muzyczną na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada 9 melodii oraz dwa stopnie głośności. Dźwięk można ustawić w 3 trybach pracy. Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Na spodzie dużego plastikowego kwiatka z 4 płatkami umieszczono obrazki kwiatuszka i ślimaczka, które błyskają światełkami, gdy gra muzyka. Do dwóch płatków przymocowane zostały urocze zawieszki - grzechoczący ślimak i kwiatuszek z bezpiecznym lustereczkiem i szeleszczącymi elementami z materiału.

Zabawki są przymocowane na paski z rzepami, co umożliwia ich zdjęcie i umieszczenie dowolnych zabaweczek, aby urozmaicić dziecku zabawę. W leżaczku-krzesełku 3w1 Close to Me dostępnych jest  25 minut ciągłej muzyki, 16 melodii - 8 spokojnych i 8 wesołych, łagodzące wibracje oaz regulowany, zdejmowany pałąk z dwoma cudownymi zawieszkami. Z kolei w bujaczku i kołysce 2w1 Naturalny Ruch umieszczono dwie zawieszki z materiału – jeżyk Marie i szop Marco. Produkt ma też 3 kategorie muzyki i 19 różnych dźwięków: zabawne, relaksujące oraz biały szum.
4. Bezpieczeństwo

To podstawa każdego sprzętu, który kupujesz dla dziecka. Wybierając produkty marki Tiny Love, masz pewność, że Twoje dziecko jest w stu procentach bezpieczne. Leżaczek-krzesełko 3w1 Close to Me, wielofunkcyjny Leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 oraz Bujaczek i kołyska 2w1 Naturalny Ruch gwarantują certyfikowaną stabilność i bezpieczeństwo (certyfikat F404 dla wysokiego krzesełka i F2167 dla leżaczka). Ponadto każdy model leżaczka ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym nie musisz się martwić, że Twoje dziecko wypadnie z siedziska podczas wesołej zabawy.

Więcej: Marko

Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy