Jak wygląda brzuch trzy tygodnie po porodzie
fot. Instagram/denupzter

Gdy 3 tygodnie po porodzie usłyszała, że wygląda jak w ciąży... pokazała odważne zdjęcia!

Po takich słowach niejedna mama by się załamała...
Hanna Szczesiak
Jak wygląda brzuch trzy tygodnie po porodzie
fot. Instagram/denupzter
Anupa King, mama z Kanady, opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego brzucha kilka godzin przed porodem i trzy tygodnie po porodzie. Wszystko przez pytanie, które usłyszała od nieznajomej osoby.

Jak zmienia się ciało po porodzie

"To chłopiec czy dziewczynka?" – usłyszała Anupa podczas zakupów. W tym pytaniu nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie to, że zaledwie trzy tygodnie wcześniej urodziła synka... Taki komentarz zmusił ją do refleksji. Zaczęła myśleć o swoim pociążowym ciele i zrozumiała, że uwielbia je niezależnie od tego, jak wygląda!

Zobacz zdjęcie, które udostępniła:
 
Redakcja poleca: Sposoby na jędrny brzuch po ciąży i porodzie - film
Wiotka skóra, rozciągnięta, jakby pomarszczona... Tak wygląda brzuch po ciąży. Bądź z niego dumna, bo dokonał wielkiej rzeczy – nosił nowego człowieka, twoje dziecko. Zarazem jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś mu nieco pomogła wrócić do formy. Jak? Podpowiada kosmetolog Anna Salomon z Kliniki Skin Concept.

Bądź dumna ze swojego ciała

"Kiedy wyszłam z supermarket, zrozumiałam, że absolutnie uwielbiam moje ciało i jestem z niego niezwykle dumna. Dlatego dzielę się z wami tymi zdjęciami. Nieważne, ile czasu zajmie mi powrót do figury sprzed ciąży... Wiem, że ono sobie poradzi. Zanim to się stanie, będę dla niego dobra i będę robić wszystko to, czego teraz potrzebujemy, ja i Levi" – napisała Anupa.

Przy zdjęciu pojawiło się ponad 200 komentarzy. Internautki dziękują Anupie za szczerość, podziwiają jej odwagę i przyznają, że taka postawa, miłość do własnego ciała, to inspiracja dla każdej młodej mamy, która nie akceptuje ciała po ciąży.

Zobacz także: Jak zmieni się twoje ciało po ciąży? Zrób quiz!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy