Ciało kobiety po urodzeniu 3 dzieci
fot. Instagram/sista_soulja3

"Urodziłam 3 dzieci i tak wygląda mój brzuch. Tak, kocham siebie!"

To zdjęcie udowadnia, że niezależnie od ilości rozstępów, można kochać siebie i swoje ciało.
Hanna Szczesiak
Ciało kobiety po urodzeniu 3 dzieci
fot. Instagram/sista_soulja3
 
Shantique Pau udowodnia, że ciało mamy jest piękne niezależnie od ilości rozstępów czy elastyczności skóry.

"Po urodzeniu 3 dzieci tak wygląda mój brzuch. Czy się go wstydzę? Nie! Czy przejmuje się tym, co myślą inni? Nie! Czy kocham moje ciało! Zdecydowanie tak! Czy kiedykolwiek rozważałam możliwość operacji? Nie ma takiej opcji! Jestem piękna w środku i na zewnątrz. Gdybym nie kochała siebie i wszystkich moich wad, jak miałabym oczekiwać od kogoś innego, żeby mnie kochał? To tutaj się to zaczyna. Miłość do samego siebie zawsze jest najlepszą miłością!" – napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Shantique.
 


W rozmowie z The Huffington Post Shantique przyznała, że do opublikowania takiego zdjęcia zainspirował ją post na Instagramie o "rozstępach, których nienawidzimy". Poczuła, że ma dość presji wywieranej na kobietach i wmawiania im, że jest tylko jeden kanon piękna. Ona, matki 3 dzieci, może mieć rozstępy i obwisłą skórę na brzuchu, a przy tym może czuć się piękna.

"Moje dzieci tak wiele dla mnie znaczą, one określają mnie jako kobietę. Nie zamieniłabym macierzyństwa na nic innego, nawet na doskonałe ciało" – mówi Shantique.

Po porodzie ciało się zmienia. Nie u każdej kobiety te zmiany są takie same – z pewnością niektóre z was patrzą na to zdjęcie i myślą, że to niemożliwe, żeby ciało się aż tak zmieniło, inne marzą, żeby ich własne tak wyglądało. Niezależnie od grupy, w której jesteście, każda mama powinna wziąć przykład z Shantique i zrobić jedno – pokochać siebie.

Polecamy: Tak wygląda brzuch 24h po porodzie!
Redakcja poleca: Jak pozbyć się rozstępów? - film
Skazana na życie z pociążowymi rozstępami? Zapomnij o tym! Znamy skuteczny zabieg na rozstępy.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy