Ciało kobiety godzinę po porodzie
fot. Fb Melissa Jean Photography (Australia)

Jak wygląda kobieta godzinę po porodzie? Wspaniale! – odważne zdjęcie

Pomimo podpaski między nogami, wielkich majt i rozstępów. Hormony poporodowe dodają nam blasku. Ta mama jest naszą nową bohaterką!
Marta Kabulska
Ciało kobiety godzinę po porodzie
fot. Fb Melissa Jean Photography (Australia)
Tak wygląda dumna mama! Oto ciało kobiety zaledwie godzinę po porodzie. Ona nie wstydzi się go, z dumą pokazuje, jak wygląda młoda mama. To wspaniały, ale i trudny czas. Nasze ciało zmieniło się. Na fotografii dokładnie widać pociążowe rozstępy, brzuch, który nie wrócił jeszcze na swoje dawne miejsce, nieatrakcyjną bieliznę i wielką podpaskę, na które jesteśmy skazane w pierwszych dniach po porodzie. Tak wygląda pociążowe ciało dumnej mamy.
 

Zdjęcie zrobiła australijska fotografka Melissa Jean. Podpisała pod nim: „Jedną godzinę po porodzie...wygląda ślicznie...w pieluszce”. 

Zobacz też: Jakie błędy popełniają mamy odchudzające się po porodzie?
 

Odważne zdjęcia po porodzie – nam się podoba!

Nas urzekła ta dziewczyna. Uważamy, że na tym zdjęciu, mimo że jest mamą tuż po porodzie, to po prostu promienieje. Mężczyźni w komentarzach zarzucali jej, że takie fotografie nie powinny być udostępniane w sieci. My nie mamy nic przeciwko! Niech wszyscy widzą, takie dumne młode mamy, które nie wstydzą się swoich ciał! Przecież te ciała właśnie zrobiły niesamowitą robotę, wydały na świat nowego człowieka?
Czy jest coś ważniejszego na świecie?


Zobacz też: Matka w bikini wyśmiewana na plaży - to, co zrobiła poruszyło internautów
 
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy