Spanie z dzieckiem w jednym łóżku
fot. Instagram/ab.bel

Noc z dzieckiem w jednym łóżku... Te ilustracje rozbawią cię do łez!

Jak wygląda noc z dzieckiem w jednym łóżku? Te ilustracje powinien zobaczyć każdy rodzic, są przezabawne!
Hanna Szczesiak
Spanie z dzieckiem w jednym łóżku
fot. Instagram/ab.bel
Spanie z dzieckiem w jednym łóżku ma mnóstwo zalet: zaspokaja potrzebę bliskości, daje poczucie bezpieczeństwa i koi. Przy tym może być... całkiem zabawne!

Wspólne spanie z dzieckiem

Lekarze i rodzice od dawna szukają odpowiedzi na pytanie, czy spanie z dzieckiem w jednym łóżku jest bezpieczne. Chociaż niektórzy obawiają się, że spanie z niemowlęciem bez zachowania szczególnych środków ostrożności może być niebezpieczne, wspólne spanie ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim, daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i zaspokaja potrzebę bliskości. To też miła odskocznia dla mamy zmęczonej nocnym karmieniem. Wspólne spanie ma jednak jedną wadę... Jaką?
Redakcja poleca: Co to jest Rodzicielstwo Bliskości? – mówi Agnieszka Stein [WIDEO]
Zaufanie do dziecka i bliskość emocjonalna – oto główne cechy rodzicielstwa bliskości. Zobacz, co jeszcze na temat nurtu RB mówi psycholożka Agnieszka Stein, ekspertka bliskościowego rodzicielstwa.

Gdy dziecko jest w łóżku królem

Jade Nordahl z Norwegii, mama i ilustratorka, doskonale zna jedną z wad wspólnego spania: czasem, niezależnie od rozmiarów łóżka, dla rodziców nie starcza w nim miejsca. Pokazywaliśmy już ilustracje Jade – seria 10 scen z życia każdej mamy podbiła wasze serca. Tym razem mamy dla was serię ilustracji obrazujących, jak wygląda noc z dzieckiem w jednym łóżku. Rodzice, którzy śpią razem z dziećmi, z pewnością potwierdzą, że TAK wygląda większość nocy!

Zobaczcie ilustracje Jade i napiszcie w komentarzu, która z nich najbardziej przypomina wasze noce!
 

Zobacz także: Czasem ciężko być mamą – 10 scen znanych wyłącznie matkom

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy