Film z porodu
fot. Facebook/Birth Becomes Her

W hołdzie wszystkim matkom – ten film przywołuje wspomnienia!

Nieważne, gdzie i jak rodzisz – twoja historia jest wyjątkowa. Nie wierzysz? Ten wzruszający film wyświetlono już 60 milionów razy, musisz go zobaczyć!
Hanna Szczesiak
Film z porodu
fot. Facebook/Birth Becomes Her
"Na cześć matek na całym świecie, Birth Becomes Her zebrało prawdziwe i pełne pasji chwile, w których kobiety pierwszy raz widzą swoje nowo narodzone dzieci. Nieważne, gdzie rodzisz i w jaki sposób witasz na świecie swoje dziecko, twoja historia jest piękna" – taki opis pojawił się przy filmie opublikowanym na Facebooku Birth Becomes Her, strony poświęconej fotografii porodowej i rodzinnej.

Każdy poród to niezwykłe doświadczenie

Poród naturalny, cesarka na życzenie, poród wywoływany, łagodna cesarka, poród w wodzie, w domu, w szpitalnym łóżku – każdy poród jest wyjątkowy, pełen bólu, emocji i wzruszeń. Każda matka zasługuje na to, by nazwać ją wojowniczką. Film opublikowany przez Birth Becomes Her to hołd oddany każdej matce, bez względu na sposób, w jaki rodziła. Zobaczcie sami (uwaga, łzy wzruszenia same napływają do oczu!):
 

 
To jeden z najpiękniejszych filmów z porodu, jakie można znaleźć w sieci. Nic dziwnego, że wyświetlono go ponad 60 milionów razy, a prawie milion internautów udostępnił go na swoich profilach w mediach społecznościowych. To piękny i surowy obraz, który pokazuje, jak się rodzi nowe życie... Musicie przyznać, że zapiera dech!

Zobacz także: Poród wymaga ogromnej siły! Zobacz niezwykłe zdjęcia z porodu

Źródło: Facebook/Birth Becomes Her
Redakcja poleca: Poród indukowany: kiedy wywoływanie porodu jest konieczne? Wyjaśnia ginekolog-położnik
Poród indukowany bywa konieczny, jeśli akcja porodowa zbyt długo nie rozpoczyna się samoistnie po planowanym terminie porodu. Wywoływanie porodu może też nastąpić na skutek niektórych chorób u ciężarnej albo makrosomii płodu.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy