O takim porodzie marzy każda mama – film z porodu naturalnego

Nie dla każdej mamy poród jest cudownym doświadczeniem. Ta mama udowadnia, że poród naturalny może być piękny i pełen wzruszeń. Zobacz niezwykły film!
Jak wygląda poród naturalny?
fot. Vimeo/Cradled Creations
Każdy poród jest inny. Dla wielu kobiet to traumatyczne przeżycie, którego nie chcą wspominać. Dla innych to magiczny moment, który odmienia je na zawsze. Poczucie bezpieczeństwa i bliskości powinny być w tym czasie najważniejsze – niestety, nie każda kobieta ma to szczęście, żeby rodzić w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku.

Poród jakich mało

Film z porodu naturalnego, który zaraz zobaczycie, jest zachwycający. Spokój, szczerość, piękna muzyka – to wszystko wzrusza. Dla mnie najbardziej urzekająca jest relacja między przyszłymi rodzicami. Czułość, z jaką przyszły tata opiekuje się partnerką, jest niezwykła. Takich emocji nie można w żaden sposób podrobić.


 
Redakcja poleca: Jak wybrać szpital do porodu? Podpowiada ginekolog [WIDEO]
Zastanawiasz się jak wybrać szpital do porodu? Poza czynnikami osobistymi, zwróć uwagę na tzw. stopień referencyjności szpitala, w którym planujesz urodzić – radzi ginekolog położnik.

Bliskość, intymność, miłość - tak powinien wyglądać każdy poród

Zwróciłyście uwagę na moment, w którym maleństwo rodzi się wprost w ręce taty? Ten film ma w sobie tyle uroku, że można go oglądać kilkakrotnie! Jesteśmy ciekawi, jakie są wasze wrażenia po zobaczeniu tego filmu – czekamy na wasze komentarze.

Jeśli uważacie, że wasz poród był niezwykły (pozytywnie lub wręcz przeciwnie, był traumatycznym przeżyciem) i chciałybyście, żeby wasza historia znalazła się w naszym serwisie, piszcie na adres: redakcja@edipresse.pl.

Czytaj także: Po zobaczeniu tego filmu przestaniesz bać się porodu
 
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Płeć dziecka

Przygotowania do porodu