Rączki dziewczynki: jak wygląda świat oczami dziecka?
fot. Fotolia

Jak wygląda świat oczami dziecka? Jesteśmy pod wrażeniem!

Świat widziany oczami dziecka może być niezwykle fascynujący! Wystarczy kamera i świat dziecka jest w zasięgu naszego wzroku. Usiądź wygodnie i... patrz!
Hanna Szczesiak
Rączki dziewczynki: jak wygląda świat oczami dziecka?
fot. Fotolia
Bill Bennett postanowił przekonać się, jak wygląda świat oczami jego 2-letniego synka. Zamontował na ubranku chłopca kamerę GoPro, by uchwycić jeden dzień z życia malucha. Tata przyznał, że "to było szalenie interesujące oglądać świat z jego perspektywy".

Niezwykła codzienność

Dzięki temu filmowi możemy zobaczyć, z czym zmaga się na co dzień 2-latek. Zakładanie butów, bieganie po trawie czy zaglądanie w domowe zakamarki może być naprawdę fascynujące! Przy oglądaniu pamiętajcie o włączonych głośnikach – gaworzenie malca sprawia, że doświadczenie jest jeszcze intensywniejsze!

Choć film nie pokazuje niczego niezwykłego, zmiana perspektywy (świat oczami dorosłych wygląda zupełnie inaczej!) sprawia, że otwieranie drzwi czy zabawa stają się wyjątkowe.Jak wam się podoba film?

Czytaj także: Jak wygląda świat dzieci  autyzmem? Zobacz niesamowity film
Redakcja poleca: Bezpieczna samochodowa podróż z maluchem [LIVECZAT Z EKSPERTAMI]
Jakie są zasady przewożenia dzieci samochodem? Co robić, aby rodzinne podróże były bezpieczne i wygodne? I wreszcie – jak wybrać najlepszy fotelik? Na te i inne pytania młodych rodziców odpowiadali podczas liveczatu na profilu fb „Mamo To Ja” eksperci: Kamil Kasiak, ratownik medyczny oraz Tomasz Świergolik, przedstawiciel firmy Marko, doradca w zakresie fotelików samochodowych. Obejrzyjcie nasz film!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy