GRY
 
 

Jak wygląda świat oczami dziecka? Jesteśmy pod wrażeniem!

Świat widziany oczami dziecka może być niezwykle fascynujący! Wystarczy kamera i świat dziecka jest w zasięgu naszego wzroku. Usiądź wygodnie i... patrz!

Rączki dziewczynki: jak wygląda świat oczami dziecka?
fot. Fotolia
Bill Bennett postanowił przekonać się, jak wygląda świat oczami jego 2-letniego synka. Zamontował na ubranku chłopca kamerę GoPro, by uchwycić jeden dzień z życia malucha. Tata przyznał, że "to było szalenie interesujące oglądać świat z jego perspektywy".

Niezwykła codzienność

Dzięki temu filmowi możemy zobaczyć, z czym zmaga się na co dzień 2-latek. Zakładanie butów, bieganie po trawie czy zaglądanie w domowe zakamarki może być naprawdę fascynujące! Przy oglądaniu pamiętajcie o włączonych głośnikach – gaworzenie malca sprawia, że doświadczenie jest jeszcze intensywniejsze!

Choć film nie pokazuje niczego niezwykłego, zmiana perspektywy (świat oczami dorosłych wygląda zupełnie inaczej!) sprawia, że otwieranie drzwi czy zabawa stają się wyjątkowe.Jak wam się podoba film?

Czytaj także: Jak wygląda świat dzieci  autyzmem? Zobacz niesamowity film
Redakcja poleca: Emocje pod kontrolą: jak to zrobić? Pytamy Dorotę Zawadzką [WIDEO]
Rzuca się na ziemię i wrzeszczy? Jeśli ma 2 lata, to nic dziwnego. Jeśli jest starsze, pora działać! Zobacz nasz film i posłuchaj Doroty Zawadzkiej, która wyjaśnia jak pomóc dziecku kontrolować silne emocje.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami