GRY
 
 

Jak zadbać o sylwetkę po ciąży?

Popraw jędrność, elastyczność, modeluj sylwetkę z kosmetykami Soraya o innowacyjnym mechanizmie działania bezpośrednio na komórki tłuszczowe!

Soraya, kosmetyki
fot. materiały prasowe
Po raz pierwszy w polskiej kosmetologii!
Technologia kosmetycznej liposukcji BODY DIET24

Połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać  intensywniej niż zwykle.
FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOMÓRKOWA
Poznaj innowacyjny mechanizm globalnej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową!
Ogranicz komórkom tłuszczowym kalorie i pobudź je ich spalania tłuszczu.
  • FAT BURNER  – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
  • ADIPOBLOKER – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
  • DIETA KOMÓRKOWA - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i  hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

W skład serii wchodzą:
  • balsam do ciała (wyszczuplenie i ujędrnienie) - przeznaczony dla osób, które chcą znacząco poprawić jędrność skóry i wymodelować sylwetkę.
  • Serum do ciała (antycellulit i wyszczuplenie)  - dla osób, które chcą walczyć z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz "pomarańczowej skórki".
  • Serum przeciw rozstępom (zapobieganie rozstępom) do pielęgnacji partii ciała narażonych na utratę elastyczności skóry i powstawanie rozstępów. Szczególnie polecany osobom szybko przybierającym lub tracącym na wadze.
  • Krem do biustu  (ujędrnienie i modelowanie) dla kobiet, które chcą kompleksowo zadbać o skórę biustu, poprawić jej jędrność i elastyczność, a także sprawić, by biust wyglądał na pełniejszy i bardziej atrakcyjny.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj