ulubiona rzecz w wyprawce niemowlęcia
fot. Adobe Stock

Jakich 5 elementów jest niezbędnych do skompletowania wyprawki i dlaczego? [KONKURS]

Przygotowanie wyprawki może spędzać sen z powiek. Jeśli jednak podejdziesz do tego zadaniowo, z pewnością się uda. I co ważne… możemy ci w tym pomóc! Wystarczy że weźmiesz udział w konkursie, w którym do wygrania mamy zestawy środków piorących Lovela. To właśnie dzięki nim ubranka maluszka będą czyste, miękkie i pachnące.
ulubiona rzecz w wyprawce niemowlęcia
fot. Adobe Stock
AdvertisementAby wyprawka niemowlęcia była kompletna, czeka cię szereg zadań do realizacji. Przede wszystkim należy kupić zestaw ubranek i... uprzednio je wyprać. Istotne jest to, by nie robić tego w proszku, kapsułkach lub mleczku, których używałaś do tej pory. Piorąc rzeczy maluszka, należy koniecznie zaopatrzyć się w produkty piorące bezpieczne dla niemowląt, do stosowania od pierwszego dnia życia. Dlatego też spieszymy z pomocą – w naszym konkursie możesz wygrać zestaw środków piorących Lovela Baby!

Odpowiedz na pytanie i zgarnij nagrody

Jeśli nie masz jeszcze produktów do prania ubranek maluszka, koniecznie weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie znajdujące się na końcu strony, a... nagrody mogą być twoje!

Biorąc udział w konkursie, możesz wygrać jeden z 10 zestawów hipoalergicznych środków piorących Lovela Baby, z formułą opracowaną specjalnie w trosce o delikatną skórę niemowląt. W skład każdego z nich wchodzą następujące detergenty piorące:
  • Lovela Baby proszek do bieli 1,3 kg
  • Lovela Baby mleczko do kolorów 1,45 l
  • Lovela Baby kapsułki uniwersalne 23 szt.
  • Lovela Baby odplamiacz
  • Lovela Baby płyn do płukania
  • i.... produkt-niespodzianka!

Produkty Lovela zadbają o ubranka i… skórę malucha!

Skóra niemowlęcia jest niedojrzała, dlatego wszystko, co się z nią styka musi być wyjątkowo delikatne. Aby jej nie podrażniać, konieczne jest także stosowanie specjalistycznych środków piorących. Proszki, kapsułki lub mleczko Lovela Baby przeznaczone do prania ubranek niemowlęcych nadają się do tego idealnie. Dlaczego? Linia produktów jest w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry maluszków, co potwierdzają m.in. testy dermatologicznej oraz pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Oprócz tego mają delikatną, hipoalergiczną formułę, nie zawierają sztucznych barwników i alergenów i co ważne – skutecznie usuwają zabrudzenia i dobrze się wypłukują. Zadbaj z Lovelą o ubranka twojego maluszka – weź udział w konkursie!
 
 

Materiał powstał z udziałem marki Lovela
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy