Jaki poród planuje Lara Gessler? Zdradziła wszystkie szczegóły!
fot. Instagram/lara_gessler

Lara Gessler urodzi w luksusowej klinice czy w szpitalu? Zdradziła wszystkie szczegóły!

Lara Gessler już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Kobieta opowiedziała, jaki przebieg porodu zaplanowała. Zdradziła także, co znalazło się w jej wyprawce do szpitala.
Joanna  Biegaj
Jaki poród planuje Lara Gessler? Zdradziła wszystkie szczegóły!
fot. Instagram/lara_gessler

Córka znanej restauratorki lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Kobieta chętnie opowiada o swojej ciąży, ostatnio nawet zdradziła, ile przytyła. Lara nie zamierza rodzić w prywatnej klinice, lecz w szpitalu. Przyszła mama jest bardzo zaangażowana we wszystkie przygotowania związane z porodem, a wyprawkę do szpitala przepakowywała aż... 15 razy! 

Poród w klinice?

Jedna z fanek na InstaStories zapytała Larę, gdzie zamierza rodzić: „Poród w klinice prywatnej czy standardowym szpitalu?”. Przyszła mama odpowiedziała krótko, że w szpitalu.

Redakcja poleca: Czy warto zapisać się do szkoły rodzenia – film
Jeśli wciąż masz wątpliwości czy szkoła rodzenia jest ci potrzebna, ten film jest dla ciebie. O za i przeciw mówi nasz psycholog Adriana Klos.

Wyprawka dla dziecka

Lara opowiedziała również o wyprawce, jaką spakowała do szpitala dla siebie i dziecka: „Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl”.

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy