Pociąg muzyczny ABC Mega Bloks
fot. Mega Bloks

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Ta zabawka to inwestycja na lata!

Chciałabyś podarować maluchowi coś, z czego już teraz będzie się cieszyć i korzystać, a jednocześnie nie lubisz zabawek, z których szybko się wyrasta? Podpowiadamy, jaką zabawkę wybrać, aby dziecko cieszyło się nią nie tylko „od święta”.
Pociąg muzyczny ABC Mega Bloks
fot. Mega Bloks
Co roku obiecujesz sobie, że podczas przyszłych świąt nie będziesz już kupować prezentów bożonarodzeniowych w ostatniej chwili, ale za każdym razem znowu znajdujesz na to czas dopiero pod koniec grudnia? Każdy wie, że to potrafi być stresujące. Może w tym roku warto pomyśleć o podarunkach wcześniej? Tylko co wybrać dla dziecka, skoro producenci proponują tak wiele zabawek? Jeśli chcesz skorzystać z naszej rady, to podpowiadamy, że najlepiej jest kupić coś, co będzie cieszyło twoją pociechę przez kolejne lata (i teraz oczywiście też!).

Jakie cechy mają zabawki, które najbardziej lubimy?

Nie ma co ukrywać, że i nam zdarza się zakup totalnie nietrafionej zabawki (bo była ładna, śmieszna, tania, choć zupełnie niefunkcjonalna). Staramy się jednak tego unikać, bo wiemy, że prędzej czy później wyląduje ona  na dnie kufra z zabawkami i dziecko nigdy już po nią nie sięgnie. Najlepsze zabawki to takie, które są uniwersalne i edukacyjne. Uniwersalne, czyli te, którymi może bawić się np. rodzeństwo – dwulatek z pięciolatkiem. Edukacyjne, ponieważ nauka przez zabawę cieszy najbardziej, a nam zależy na rozwoju naszych dzieci.

Zabawką łączącą te dwie cechy jest na przykład Muzyczny Pociąg ABC od Mega Bloks. Dlaczego uważamy, że to dobra inwestycja, która posłuży dziecku (niejednemu!) przez lata? Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Poznajcie zalety muzycznego pociągu ABC odtwarzającego realistyczne dźwięki i muzykę!

Co kryje w sobie muzyczny pociąg ABC Mega Bloks?

50-elementowy zestaw do zabawy zawiera:
  • 3 podstawy na kółkach, które można sczepić jak wagony,
  • klocki do budowania,
  • specjalne elementy pociągu.
Klocki mają nadrukowane literki od A do Z, co sprzyja ich wzrokowemu zapamiętywaniu. Twoje dziecko w ekspresowym tempie nauczy się alfabetu (a nawet może tworzyć pierwsze wyrazy)!

Muzyczny pociąg ABC to zestaw idealny dla małych rączek. Z łatwością się go buduje, a po naciśnięciu komina lokomotywy można usłyszeć realistyczne dźwięki pociągu i muzykę, która doda przygodzie z alfabetem odrobinę muzycznej magii. Dodatkowo, zabawa zręcznościowa wspomaga wczesny rozwój dziecka.

Jest to idealny produkt dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat (to naprawdę zabawka na lata!).

Więcej: Mega Bloks®

Zobacz także

Popularne tematy