Prezent na Dzień Babci od niemowlaka
fot. AdobeStock

Co kupić na prezent na Dzień Babci od niemowlaka? Najlepsze propozycje!

Szukasz prezentu na Dzień Babci od niemowlaka? Podpowiadamy, co warto wybrać na pierwszy dzień babci, by sprawić jej radość i jednocześnie dać pamiątkę na lata. Wśród naszych propozycji są wyjątkowe ramki na zdjęcia, odlewy do zrobienia odcisków i inne równie ciekawe prezenty.
Prezent na Dzień Babci od niemowlaka
fot. AdobeStock
Prezent na Dzień Babci od niemowlaka nie musi być drogi – a niektórzy uważają nawet, że nie powinien kosztować zbyt wiele! Co zatem można podarować babci w dniu jej święta, żeby było to prezent symboliczny, świadczący o pamięci i miłości wnuczków? Oto nasze podpowiedzi prezentów na pierwszy Dzień Babci!

Jaki prezent na Dzień Babci od niemowlaka?

Dzień Babci obchodzony po raz pierwszy wymaga wyjątkowego upominku, bo będzie szczególnie zapamiętany. Przedstawiamy kilka świetnych propozycji. Najpiękniejsze prezenty od wnuczka dla babci to klasyczne podarunki, które świadczą o tym, jak bardzo ją kochamy.

Odcisk rączki i stópki dziecka

Maleńka rączka i stópka niemowlaka odciśnięte np. w masie gipsowej i włożone do pięknej ramki ze zdjęciem maluszka będą wzruszającym prezentem dla każdej świeżo upieczonej babci. W dodatku to podarunek, który można ustawić na komodzie lub regale i z dumą pokazywać innym (a wiadomo, że babcie uwielbiają chwalić się wnukami). Śliczne ramki z odlewami do zrobienia odcisków stóp i rąk dziecka można znaleźć w Internecie, np. tutaj:
Prezent dla babci od niemowlaka: odlew rączki i stópki
ODCISK RĄCZKI STÓPKI DZIECKA DZIEŃ BABCI DZIADKA
ALLEGRO
41,00 zł

Zobacz także: Pomysły na Dzień Babci i Dziadka: wierszyki, życzenia, laurki i prezenty

Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z puszki i sznurka
Czasem najprostsze rzeczy są najbardziej efektowne. Dlatego zamiast wyrzucać starą puszkę po kukurydzy czy ananasie przerób ją na gustowny wazon lun osłonkę na doniczkę Obejrzyj film i przekonaj się, że jest to dziecinnie proste.

Zapiski babci. Wspomnienia dla moich wnuków

To genialny pomysł na prezent od wnuczka dla babci. „Zapiski babci. Wspomnienia dla moich wnuków” jest swego rodzaju pamiętnikiem, w którym babcia może spisywać różne historie ze swojego życia oraz dzielić się przemyśleniami na ważne dla niej tematy. Po latach „Zapiski” mogą zostać przekazane wnukom i stanowić cenną pamiątkę rodzinną. Taki prezent dla babci do prawdziwy skarb! Kupicie go np. tutaj:
Prezent dla babci od niemowlaka: książka Zapiski babci
ZAPISKI BABCI. WSPOMNIENIA DLA MOICH WNUKÓW
ALLEGRO
18,62 zł

Body niemowlęce z dedykacją dla babci

Co sprawi babci więcej radości niż jej ukochany wnuczek ubrany w body z napisem „Moja babcia jest najlepsza na świecie”? W Internecie można znaleźć przeróżne gadżety z cytatami o babci, w tym kubki, koszulki, kapcie, ale wydaje się, że takie body są doskonałym prezentem z okazji pierwszego dnia babci. Oczywiście koniecznie zróbcie pamiątkowe zdjęcie maluszka w takim wdzianku, najlepiej na kolanach u babci!
Prezent dla babci od niemowlaka: body niemowlęce z dedykacją
BODY NIEMOWLĘCE - NAJLEPSZA BABCIA NA ŚWIECIE
ALLEGRO
21,52 zł

Ramka ze zdjęciem dziecka dla babci

Porządna, drewniana ramka ze zdjęciem wnuka (samego albo wnuka w towarzystwie babci i dziadka), opatrzona ciepłymi słowami to również świetny pomysł na prezent dla babci i dziadka od niemowlaka. Taki maluszek nie potrafi jeszcze sam złożyć życzeń i wyrazić miłości do dziadków, a wręczenie takiej ramki (z pomocą rodziców) będzie bardzo miłym gestem, zapamiętanym na pewno na długo! Piękne, drewniane ramki dostępne są tutaj:
Prezent dla babci od niemowlaka: ramka ze zdjęciem dziecka
RAMKA NA ZDJĘCIE DLA BABCI I DZIADKA
ALLEGRO
25,00 zł

Wyjątkowa laurka na pamiątkę

Niemowlak nie zrobi jeszcze sam laurki na Dzień Babci i Dziadka, ale to nie znaczy, że młodzi dziadkowie nie mogą takiej dostać. Wystarczy, że pomalujesz stopę dziecka kolorową farbką i odciśniesz ją na kartce, dopiszesz krótkie życzenia i włożysz kartkę w ramkę, by powstał wyjątkowy (i darmowy!) prezent dla babci od wnuka. Zapewniamy, że zostanie przyjęty z ogromnym uśmiechem i będzie honorową ozdobą mieszkania. Skusicie się?

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy