Himalaya Baby
fot. materiały prasowe

Mistrzostwa świata w byciu rodzicem?

Wiemy doskonale, jaką radość daje wychowywanie naszych pociech i wiemy ile pracy trzeba w nie włożyć, by osiągnąć sukces. Pierwsze lata życia naszych maluchów bywają stresujące, nieustanne pytamy siebie "czy robię to właściwie?", "czy dam radę?".
Himalaya Baby
fot. materiały prasowe
Nie bójcie się jednak tego, że zrobicie coś nieidealnie, to naprawdę nie katastrofa! Nie musicie się z nikim porównywać. Najważniejsze, byście świadomie patrzyli na siebie i wasze maleństwa, stając się jeszcze lepszymi rodzicami każdego dnia. Nie musicie być idealni, żeby być najlepszymi rodzicami pod słońcem!
Warto uświadomić sobie jedno – nieważne ile poradników przeczytacie i ile filmów o wychowaniu dzieci obejrzycie, bycia rodzicem trzeba się, tak jak wszystkiego, po prostu nauczyć. Pamiętajcie, że „tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi”! Bycie dobrym rodzicem nie jest nieustającym pasmem podróży po tęczy, kolekcjonowaniu złotych garnuszków pełnych sukcesów, zbierania pochwał i medali rodzica roku. Błędy i pomyłki będą się zdarzać, a prawdziwym sukcesem jest, choć może brzmieć to banalnie, dawanie z siebie wszystkiego i stawanie się coraz lepszym każdego dnia!
Jako Himalaya Herbals wierzymy, że rodzic „doskonały” to ten, który z każdym oddechem chce dawać swojemu dziecku miłość, który z uwagą i szacunkiem podchodzi do wszystkich jego problemu. Obserwujcie i uczcie się bycia rodzicem. Nie szkodzi, jeśli czasami nie będziecie pewni co zrobić - po prostu nie załamujcie rąk i dajcie z siebie wszystko! Jeśli nauczycie swoje pociechy takiego podejścia, osiągnięcie największy sukces.
 

Pamiętajcie też o jednej ważnej rzeczy – nie jesteście sami. Nie bójcie się prosić o radę, korzystajcie z dostępnych pomocy. W ułatwianiu sobie pewnych rzeczy nie ma niczego złego, a może Wam to pomóc zaoszczędzić czas, który poświęcicie na zabawę z maluchem albo po prostu sobie. Nie zapominajcie, że w rodzicielstwie ważny jest także rodzic! Na nic dziecku Wasze starania, jeśli będziecie zajmować się nim z na wpół przymkniętymi ze zmęczenia oczami.  Wasze dziecko potrzebuje całodobowej czujności, nie uwagi!
Dlatego w pewnych kwestiach zaufajcie innym. Himalaya Herbals pomoże Wam uniknąć błędów w pielęgnacji, dbając o to, by Wasz maluch dostał to, co najlepsze dla jego delikatnej skóry. Produkty Himalaya Baby to bogactwo roślinnych substancji odżywczych o zbawiennych właściwościach dla delikatnej skóry dziecka. Oliwa z oliwek, olejek migdałowy, hibiskus, wyciąg z ciecierzycy, witanii ospałej czy aloes to tylko niektóre z bogatej listy składników aktywnych, jakie zawierają produkty Himalaya Baby. Wszystkie kosmetyki sa Wegańskie i nie zawierają: parabenów, SLS/SLEL, syntetycznych barwników ani innych szkodliwych substancji. Są hipoalergiczne. Nasze produkty przechodzą wieloletnie badania kliniczne zanim dotrą do konsumenta. Nie są testowane na zwierzętach. Dodatkowo szampon oraz płyn do mycia ciała zawierają formułę „No tears”, która nie podrażnia oczu dziecka, dzięki czemu ich zastosowanie to czysta i naturalna przyjemność!
Zamiast błądzić po sklepowych półkach, sięgnijcie po jeden z produktów linii Himalaya Baby i zaoszczędzony czas poświęćcie na wspólną zabawę z brzdącem, hobby lub po prostu zdrowy i potrzebny odpoczynek!
Szukajcie produktów Himalaya Baby w sklepach lub zgarnijcie zestaw kosmetyków w konkursie: himalayababy.pl.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy