Jan Dąbrowski młody ojciec
fot. Instagram

Jan Dąbrowski bardzo młodo został ojcem. „Czasem siada mi psychika”

Jan Dąbrowski przyznał, że nie zawsze sobie radzi z rodzicielskimi obowiązkami. Jako tata dwóch córek ma mnóstwo pracy, a przecież w jego wieku nie każdy jest gotowy, by wziąć na siebie tak dużą odpowiedzialność.
Magdalena Drab
Jan Dąbrowski młody ojciec
fot. Instagram
Jan Dąbrowski ma dwie małe córeczki. Razem z partnerką, Sylwią Przybysz, robi wszystko, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę, ale czasem obowiązki go przerastają.

Jan Dąbrowski jako młody tata: „Sylwia musi mnie stawiać do pionu”

Mimo młodego wieku Jan Dąbrowski stara się odnaleźć w roli podwójnego taty. Przyznaje jednak, że jest mu ciężko. Nie ma się co dziwić: pierwsza córka urodziła się, gdy youtuber miał 23 lata, rok później przyszła na świat druga. To ogromna zmiana w życiu tak młodego, aktywnego człowieka. Jan Dąbrowski zdradził, że olbrzymim wsparciem jest dla niego partnerka, mama jego dzieci:

„Sylwia jest silną kobietą i pięknie sobie radzi z wychowywaniem naszych córek. Natomiast mi czasami siada psychika. Dlatego cieszę się, że mam obok Sysię, która potrafi przywrócić mnie do pionu” – wyznał w wywiadzie dla portalu Plejada.

Youtuber nie wstydził się też jasno powiedzieć, że jako zapracowany młody tata dwojga dzieci nie wie, czy zdecyduje się na powiększenie rodziny w przyszłości:

„Już kilka razy, gdy Nela płakała i czuliśmy bezradność, mówiłem Sylwii, że tak opowiadamy o tym, że chcemy mieć tyle dzieci, a ja nie wiem, czy dam radę”.

Trzymamy kciuki za oboje młodych rodziców!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 2 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy