Jan Dąbrowski z córką
fot. Instagram

Jan Dąbrowski narzeka na poród w pandemii: „sale przepełnione, strach przed testami”

Jan Dąbrowski niedawno został ojcem drugiej córeczki. I choć wszystko przebiegło bez zakłóceń, to rodzice ciężko wspominają poród w czasie pandemii. Para czekała na poród w stresie, bo szpitale są przepełnione, a przed przyjęciem na porodówkę trzeba zrobić test na Covid-19.
Magdalena Drab
Jan Dąbrowski z córką
fot. Instagram
Bycie rodzicem w czasie pandemii to nie lada wyzwanie - stwierdził Jan Dąbrowski, chwaląc się zdjęciem z nowo narodzoną córeczką. Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko bez komplikacji, choć przed porodem oboje z Janem bardzo się stresowali warunkami panującymi w szpitalu.

Jan Dąbrowski gorzko o porodzie w pandemii

Drugie dziecko Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz przyszło na świat w poniedziałek. Dumny tata od razu pokazał zdjęcie córki na Instagramie, przy okazji wspominając o trudach porodu w pandemii. Parze najbardziej dało się we znaki przepełnienie szpitala oraz niepewność co do dostępności oddziału położniczego. Dąbrowski narzekał też na ograniczenia związane z porodami rodzinnymi oraz konieczność wykonywania testów na koronawirusa.

„Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie - szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału. Mieliśmy ogromne szczęście” - napisał uszczęśliwiony przy zdjęciu z córeczką.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy