Jan Dąbrowski z córką
fot. Instagram

Jan Dąbrowski narzeka na poród w pandemii: „sale przepełnione, strach przed testami”

Jan Dąbrowski niedawno został ojcem drugiej córeczki. I choć wszystko przebiegło bez zakłóceń, to rodzice ciężko wspominają poród w czasie pandemii. Para czekała na poród w stresie, bo szpitale są przepełnione, a przed przyjęciem na porodówkę trzeba zrobić test na Covid-19.
Magdalena Drab
Jan Dąbrowski z córką
fot. Instagram
Bycie rodzicem w czasie pandemii to nie lada wyzwanie - stwierdził Jan Dąbrowski, chwaląc się zdjęciem z nowo narodzoną córeczką. Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko bez komplikacji, choć przed porodem oboje z Janem bardzo się stresowali warunkami panującymi w szpitalu.

Jan Dąbrowski gorzko o porodzie w pandemii

Drugie dziecko Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz przyszło na świat w poniedziałek. Dumny tata od razu pokazał zdjęcie córki na Instagramie, przy okazji wspominając o trudach porodu w pandemii. Parze najbardziej dało się we znaki przepełnienie szpitala oraz niepewność co do dostępności oddziału położniczego. Dąbrowski narzekał też na ograniczenia związane z porodami rodzinnymi oraz konieczność wykonywania testów na koronawirusa.

„Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie - szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału. Mieliśmy ogromne szczęście” - napisał uszczęśliwiony przy zdjęciu z córeczką.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy