Janachowska i Pazura pokazują pokoje dzieci: zaskakujący dobór kolorów!

Niektóre gwiazdy skutecznie kreują trendy w wystroju dziecięcych pokoi. A my powoli przekonujemy się do nietypowych zestawień kolorystycznych, wybieramy poduszki z inicjałami dzieci i lampki w kształcie chmur. Zobacz, jak wyglądają pokoiki w domach Zosi Ślotały, Edyty Pazury i Izy Janachowskiej.
Gwiazdy chętnie pokazują wnętrza pokoi swoich dzieci. Okazuje się, że w wielu z nich dominującym kolorem są szarości, które jeszcze kilka lat temu zupełnie nie kojarzyły się z dziecięcym królestwem. Pokoje dzieci Ani Bardowskiej czy Zosi Ślotały są stonowane i minimalistyczne, ale niektórych dodatków nie mogło w nich zabraknąć.

Jak wygląda pokój dziecięcy u Izy Janachowskiej?

Szarości przeważają w pokoju małego Chrisa, synka Izy Janachowskiej. Na ścianach znajduje się wzorzysta tapeta, pojawił się też motyw balonów. Uwagę zwraca ozdobna lampa w kształcie chmur, która oświetla łóżko dziecka. Janachowska nie ukrywa, że jest fanką haftów z inicjałami, nie mogło więc zabraknąć ich w pokoju jej syna. Całość robi wrażenie!

Zosia Ślotała lubi przestrzeń w pokoju dzieci

Zosia Ślotała jest mamą dwójki dzieci: 5-letniej córki Ranii i 3-letniego syna Leonarda. Pokój maluchów jest naprawdę spory i gustowny. Ale internauci zwrócili uwagę, że jest też dość pusty. Jednak szczęśliwa mama z dystansem podchodzi do tych zarzutów – najważniejsze, że dzieci mają mnóstwo miejsca do zabawy. 

Ania Bardowska urządziła dzieciom pokój w bieli

A jak wygląda pokoik dzieci Bardowskich? W pokoju Jasia i Liwii niecodziennymi zdolnościami wykazała się Ania – sama kładła tapety! Podobnie jak w pokojach dzieci pozostałych gwiazd u Bardowskich najwięcej jest bieli i szarości, a genialne łóżko małego Jasia przypomina domek. Widać, że Bardowska lubi mało rozpraszające przestrzenie i choć pokoik dziecięcy może wydawać się smutny, to całość jest stonowana i przyjazna dzieciom.

Edyta Pazura dba o funkcjonalność w pokoju dziecka

Edyta Pazura sama zaprojektowała i urządziła pokój dla swojej najmłodszej córki, Rity. We wnętrzu dominuje nietypowy kolor – niebieski. Pokoik jest bardzo przytulny, nie brakuje też najpotrzebniejszych akcesoriów do pielęgnacji i przestrzeni do zabawy – to idealne miejsce na odpoczynek dla rodziny. 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy