GRY
 
 

Jarmark Planeta Dziecko

19 – 20 marca 2011r. Zapraszamy na I edycję jarmarku produktów eko i life-stylowych „Planeta Dziecko”

logo
fot. www.planetadziecko.pl

Termin I spotkania: 19 – 20 marca 2011 godz. 10:00 – 16:00
Miejsce: ul. Solec 18, Warszawa.

Podczas jarmarku będzie można nabyć chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne, ekologiczne kosmetyki, buciki, stylowe kocyki-rożki, duńskie ubranka z owczej wełny, piękne, drewniane zabawki i inne ręcznie robione cudeńka. Zostaną na nim zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy.

Impreza ta będzie okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in: warsztaty chustowe (o noszeniu dziecka w chuście), Baby led Weaning (o karmieniu niemowląt i małych dzieci pokarmami stałymi w zgodzie z ich naturą i rozwojem), ekologiczne pieluchowanie (o zdrowiu, ekonomice i łatwości wielopieluszkowania od A do Z). Ponadto odbędą się także warsztaty z masażu Shantala, zajęcia dla dzieci (dekorowanie pierniczków, przygotowywanie własnych nadruków na koszulki, oraz wiele ciekawych innych propozycji dla dużych i małych). Na jarmarku będzie można skorzystać z darmowych porad dietetyczki i stylistki, które doradzą, jak zadbać o siebie w ciąży i po urodzeniu dziecka.

Pełen harmonogram warsztatów: sobota (19.03.2011) i niedziela (20.03.2011)

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj