Jarosław Bieniuk z dziećmi ozdobili dom na Halloween
fot. Instagram

Bieniuk pokazał ozdoby na Halloween: zrobił z dziećmi dynię z BŁYSKAWICĄ

Jarosław Bieniuk razem z trójką swoich dzieci ozdobił dom na Halloween. A przy okazji za pomocą świątecznych dekoracji wsparł strajk kobiet.
Magdalena Drab
Jarosław Bieniuk z dziećmi ozdobili dom na Halloween
fot. Instagram
Jarosław Bieniuk pokazał, jak wygląda jego dom tuż przed świętem Halloween. Wśród dekoracji, jakie piłkarz przygotował razem z dziećmi, znalazła się dynia ze znakiem błyskawicy. To nawiązanie do strajku kobiet i jednoznaczne wsparcie dla protestujących.

Bieniuk z dziećmi ozdobił dom na Halloween

Jarosław Bieniuk sam zajmuje się trójką dzieci ze związku z Anną Przybylską. Ich codzienne, rodzinne życie fani mogą podglądać dzięki licznym zdjęciom Bieniuka w mediach społecznościowych. Tym razem piłkarz podzielił się z internautami swoimi pomysłami na halloweenowe dekoracje. Razem z Oliwią, Szymonem i Jankiem przystroił dom dyniami i świeczkami. 

Wśród dekoracji na Halloween znalazła się dynia z wyciętym znakiem błyskawicy. W ten nietypowy sposób rodzina Bieniuka poparała strajkujące kobiety i opowiedziała się za ich prawem do wolnego wyboru w sprawie aborcji. Z pewnością nie wszystkim spodoba się taki sposób na świętowanie 31 października, tym bardziej że Halloween i tak wzbudza w Polsce spore kontrowersje.
Bieniuk dekoracje na Halloween
Przypominamy, że w tym roku świętowanie Halloween będzie wyglądać inaczej niż zwykle. Z powodu pandemii koronawirusa chodzenie od drzwi do drzwi w poszukiwaniu cukierków jest ryzykowne i niewskazane. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zrób z nami słodkie kosteczki na Halloween
Zobacz, jak w kilka minut zrobić z dziećmi pyszne i efektowne słodkości na Halloween.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy