GRY
 
 

Jaś i Małgosia w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

23.09.2012r., godz.12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dzieci od 4lat na musical.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
Co się może stać z bajką o Jasiu i Małgosi, gdy przez zamieszanie, spowodowane zgubieniem jednego klucza, wszystko trzeba będzie wymyślać od początku? Co może kryć zwykła szafa? Z czego można zbudować las? Jak można wydobyć dźwięki za pomocą zwykłej tarki i garnka? Czym można zwabić Babę Jagę do pułapki? I czy przyjaciel pomoże się nam wydostać z najgorszej opresji?

Na te pytania znajdziemy odpowiedź w spektaklu „Jaś i Małgosia” w reż. Jerzego Jana Połońskiego, na który zapraszamy  do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16.

Przekonajcie się, jak zabawa formą teatralną może zamienić się w roztańczony musical dla dzieci, a wszystko, co nas otacza, może stać się prawdziwym teatrem. Dorota Stępień „Jaś i Małgosia”

Reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Choreografia: Małgorzata Fijałkowska-Studniak
Muzyka: Michał Kowalczyk
Scenografia: Elżbieta i Sebastian Pietkiewiczowie
Obsada: Urszula Raczkowska – Małgosia Paweł Pawlik – Jaś Sylwia Nowak – Wiedźma Seweryn Mrożkiewicz – Pies Bożena Oleszkiewicz – Kot, Mama

Grupa wiekowa: od 4 lat
Czas trwania spektaklu: 65 minut
Cena biletu: normalny – 16 zł, ulgowy – 14 zł

REZERWACJA
poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 15.00
tel. 74 666 73 40
KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem oraz w każdy czwartek w godz. 10.00-11.00, 15.00-16.00: tel. 74 666 73 41
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj