GRY
 
 

Jedziemy na wakacje

Dodatek specjalny "Twojego Dziecka", Jedziemy na wakacje polecany przez Instytut Matki i Dziecka.

Dodatek zawiera 32 ekstra strony na temat udanej podróży z dzieckiem. To letni poradnik dla tych, co lecą samolotem, jadą autokarem, pociągiem lub autem, płyną promem, statkiem lub żaglówką.

Pierwszy raz wyjeżdżasz z maleństwem na wakacje? Nie obawiaj się długiej podróży. To da się przeżyć. Co więcej, już nigdy podróżowanie z dzieckiem może nie być tak proste, jak teraz.
Poradnik zawiera praktyczne rady dla podróżujących różnymi środkami transportu, podpowiedzi ciekawych miejsc, które warto odwiedzić, różne ciekawostki. Zwraca również uwagę na to, co należy sprawdzić przez wyjazdem.

Podróżować na czczo to żadna przyjemność, zwłaszcza dla malucha. Z pełnym brzuszkiem humor dopisuje. Podpowiadamy, co zabrać dziecku do jedzenia w podróży, jak zadbać o higienę w plenerze, jak radzić sobie z zatruciem pokarmowym w czasie wyjazdu.

Co koniecznie musisz spakować jadąc na wakacje? Jak skutecznie rozprawić się z nudą w czasie podróży? Jak skutecznie chronić malucha przed słońcem? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w letnim poradniku Jedziemy na wakacje.

W czasie wakacji w całym kraju odbywa się wiele imprez, na które można wybrać się z dzieckiem. W naszym dodatku opisujemy kilka z nich.


Patroni dodatku:

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj