GRY
 
 

Jennifer Garner i Ben Affleck

A jednak się nie rozstają! Jesienią przyjdzie na świat ich drugie dziecko.

fot. ONS
Jeszcze kilka tygodni temu prasa rozpisywała się o tym, że związek Jennifer Garner (36 l.) i Bena Afflecka (36 l.) wisi na włosku, a para kłóci się o każdy drobiazg.

Jednak pod koniec maja Affleck, pytany przez dziennikarzy, czy nie zamierza ponownie zagrać u boku żony (wystąpili razem w filmie „Daredevil”), oświadczył, że „na razie nie ma takich planów, bo Jennifer chce spokojnie urodzić drugie dziecko”. Uznano, że małżeństwo będzie się wkrótce starać o rodzeństwo dla swojej dwuletniej córeczki Violet. Tymczasem okazało się, że Garner jest już w ciąży, a kolejny potomek aktorskiej pary przyjdzie na świat za cztery miesiące. „Chciałbym, żeby tym razem był to syn”, przyznał Affleck.      

Dziecko Bena i Jennifer pojawi się na świecie dopiero jesienią, a już spekuluje się, że na jego fotkach para może zarobić
nawet 5 mln dolarów!

To jeszcze nie koniec! Affleck i Garner planują liczną rodzinę. Jennifer zapowiada, że na pewno nie skończy się na dwojgu dzieciach. „Stać nas na to. Wychowałam się z dwiema siostrami i wszystkie żałujemy, że nie mamy jeszcze brata”, mówi.Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj