logo
fot. księgarnia-bajka.com

Jesień z książką w Bajce

25-29.10.2011r., Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci na spotkania.
logo
fot. księgarnia-bajka.com
25.X. Godz.10.15 i 11.15
Zaproszenie do podążania drukowaną ścieżką dla przedszkolaków. Spotkanie z wierszami i prozą Joanny Papuzińskiej.

25.X. Godz.13.00 Spotkanie z Pippi, najsilniejszą dziewczynką świata. Rudowłosa Pippi, ze swoją szaloną fantazją, jest nadal wspaniałą towarzyszką zabaw. Przekonają się o tym wszyscy uczestnicy spotkania.
Bilety- 8zł.

27.X. Godz.10.15 Drugoklasiści przemienią się w detektywów!
Będą tropić tajemnice Lassego i Mai. Rozwiązywać zagadki, szyfry i rebusy. Robić portrety  pamięciowe i brać sobie do głowy, to co w kodeksie dobrego detektywa najważniejsze!
Zabawę zakończy mianowanie na detektywów i medale.
Bilety- 8 zł.

27.X.Godz. 10.15 Spotkanie z przygodą detektywistyczną dla 8-latków. Nauka tropienia, dedukowania - prowadzenia śledztwa.

27.X. Godz. 18.30 - 20.30 Klub Skutecznego Działania.
Warsztaty dla osób, które pragną wzmocnić poczucie własnej wartości. Prowadzenie Paweł Kapica i Aleksandra Oliwa - trenerzy ASDIMO
Zgłoszenia na adres: ksd@asdimo.pl

28.X. Godz. 16.15 Literackie urodzinki z Pippi.90 minut smakowania samodzielności i mocy przyjaźni dla 5-letniej dziewczynki i jej gości.
Wstęp za zaproszeniami.

29.X. Godz. 11.00 Poranek literacki z  wierszowaną historią o Janie Bosko. Czyli o dobroci i solidarności. Książka Elizy Piotrowskiej opowiada o tym jak mały Janek Bosko, który marzył o karierze linoskocza, iluzjonisty i gawędziarza, stał się księdzem.  Zajmował się dorastającymi chłopcami, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić. Ale Jan Bosko miał swoje sposoby... Dowiemy się jak dzieją się cuda gdy sie robi małe rzeczy z wielką miłością.

Wstęp wolny.

Dom Kultury "Bajka" Wichrowe Wzgórze 124
więcej »
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy